Ra.One (2011)

3,5, rodinná zábava, nic víc... Každopádně jde snad o první indický film, který je tak skvěle trikově vybaven, tleskám Shahrukovi k založení trikového studia.:-)

Neuvěřitelná láska (2009)

Velice mě potěšila camea Sylvestera a Denise a budovy nemocnice z Grey's Anatomy.:-)) Je to typický bollywood v hollywoodských lokacích, hlavní hrdinové jsou roztomilí, jen mě mrzí, že nám režisér vystříhal tolik scén, které pak ukázal v jedné písničkové sekvenci... fňuk :-)

Nádherné bytosti (2013)

Ajajaj, tohle byla velká promarněná šance. Jediné pozitivum byly ve valné většině dobré herecké výkony. A tím to hasne, s knížkou to nemá nic moc společného (až jsem se ptala, jestli to scénáristi vůbec pochopili) a některé úpravy mi vyloženě hnuly žlučí. Prostě se to nepovedlo... a to to podle trailerů vypadalo docela nadějně. Emma Thompson a Emmy Rossum byly ve svých rolích skvělé, Ehrenreich super a korunuje to Irons. To mi dává 4 (5 i s hudbou, ale tu už počítat nesmím, nedopočítala bych se :D), ale tak vysoko jít prostě nemůžu, protože ani dobří herci mě neutáhnou na nedovařenou nudli Třeba změním názor časem s dalšími díly, ve kterých by scénáristé vytvořili jiný svět, než vytvořily spisovatelky v knihách, uvidíme... Takže minimálně zatím za 3, 50%. (kino, originální znění s titulky)

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Ty chyby mě vůbec nezajímaj, protože jsem si v kině ty dvě hodinky parádně užila... a na Ryana a Anthonyho se prostě pěkně kouká.:p

I Hate Luv Storys (2010)

Jen hlavní představitelku bych nejradši vyměnila.:-) Vyskytuje se tu jeden z nejlepších odkazů na Devdas ever.:D Kdo uhádne jaký to je? Nápověda: Uděláme si ohníček? +++++++++++++ Jen bych asi ještě varovala bollywoodské začátečníky, že tenhle film si určitě vychutnají líp až po zhlédnutí těch největších romantických provarů. Těch odkazů je tam fakt mraky. ++++++++++++++ Z novějších věcí, co jsem v poslední době viděla, má tohle suverénně nejlepší hudbu. (nepočítám Jab We Met, tomu se asi jen tak něco nevyrovná:-))

Máslo (2011)

Nenápadný film, který potěší. Olivia Wilde a Scarlet letter nemá chybu.

Lekce neslušného chování (2008)

Když se potká UK a US na konci 30. let... Bavila jsem se královsky, zasmála jsem se od srdce, jen mě trošku zklamal ten konec.