Den poté (2004)

Myšlienka je perfektná. Spracovanie o dosť slabšie. A často som sa aj nudil. Výsledok - slabý nadpriemer.

Volání o pomoc (2007)

Krásny opis toho, ako na bežných ľudí pôsobí tragédia z 11.9.01 a ako im ničí životy. Veľmi smutný príbeh je vyvážený trochou láskavého humoru a všetko to pôsobí nádherne. Ďalší z filmových skvostov.

Velký flám (1966)

Úžasné spojenie perfektného humoru a vojnového príbehu. Funes tu exceluje a Bourvil spolu s ním. Títo dvaja sa našli. Vtipnejšie to už byť nemôže. Aj pre mňa toto je najlepší Funes. A tie dve hodinky ubehli ako voda. Veľa vtipu, veľa akcie, proste super scenár, réžia a hlavní predstavitelia.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Najlepší animovaný seriál všetkých dôb! Zajic, nu pagadi! A najviac ma dostala tá úžasná sovietska hudba! Perfektné! 100%

Vynález zkázy (1958)

Klobúk dole pred pánom Zemanom, keď dokázal v takej dobe a za takých podmienok vytvoriť taký skvost. Perfektné!!!

Děkujeme, že kouříte (2005)

Tento film si ma úplne získal a to nie som fajčiar a z celej duše nenávidím fajčenie!!! Bola to veľmi zábavná satira na všetky antifajčiarske aktivity a jedna z najlepších amerických komédií aké som videl v novej dobe! Fakt som sa išiel popukať od smiechu! Plný počet.

Princezna Nevěsta (1987)

Najlepšia americká rozprávka. Keby sa dnes točili v Amerike také pekné príbehy, bolo by to lepšie. Fakt mi to pripomenulo niektoré české klasické rozprávky. Bolo tam síce trochu amerikanizmu, ale nebolo toho našťastie veľa. Plný počet!!

Šmoulové (1981) (seriál)

Zo všetkých detských seriálov môj najobľúbenejší. Nemám mu čo vytknúť, ani teraz po pár rokoch.

Zloději kol (1948)

Takýto nádherný a smutný príbeh som dávno nevidel. A donedávna o ňom ani nevedel. To dieťa podalo úžasný výkon a to, ako som sa tu dočítal, že ho reálne takmer dvakrát zrazilo auto, žasnem. Nechcel by som žiť v tej neslávnej povojnovej dobe.