Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 6 bodů
effka
Eva Doležalová
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
bývalá klapka
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Horor
Animovaný
Akční
film
seriál
TV film
divadelní…
pořad
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Simpsonovi
(1989)
Monty Pythonův létající cirkus
(1969)
Přátelé
(1994)
Gilmorova děvčata
(2000)
Chirurgové
(2005)
My z Kačerova
(1987)
Sex ve městě
(1998)
Městečko South Park
(1997)
Červený trpaslík
(1988)
Misfits: Zmetci
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(7)
Lischai
Ukko
cdome.82
Lyubos
Fleur
Straccaa
Salmakis
divadlov.cz/herci.php?id=28