Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 4 body
Voyager
Jan Hurych
Kladno, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Horor
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Německo
Kanada
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Hell on Wheels
(2011)
Živí mrtví
(2010)
Impérium - Mafie v Atlantic City
(2010)
Dr. House
(2004)
Star Trek: Nová generace
(1987)
Teorie velkého třesku
(2007)
Kriminálka Las Vegas
(2000)
Hvězdná brána
(1997)
Červený trpaslík
(1988)
Simpsonovi
(1989)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(9)
Ghostface2
necisty
malypivo
Yohnass
mufinek
Desolator888
brumbiix
Slunowrath
EwieOmega