300: Bitva u Thermopyl (2006) odpad!

Sedmdesát osm procent? Za co? Na tomhle filmu je špatně úplně všechno a navíc trvá skoro dvě hodiny... Děsivá nuda a vlastně je to pořád stejné, jen občas se ozve hurónský pokřik. Kdepak, tohle si nezaslouží ani jednu hvězdičku.

Ničitel Conan (1984)

Tak něco mezi Shrekem a Tarzanem. A možná i trochou Vinettoua. Každopádně nic moc. Teda spíš nic, než moc.

Nevyřízený účet (2013)

Děj milionkrát viděný, zpracování... neurazí, nenadchne. Ale mám takový neblahý pocit, že se ze Stathama stává druhý Segal.

Katyň (2007)

Čekal jsem drama, místo toho jsem se 117 minut nudil. Pořád jsem čekal, kdy se začne něco dít, ale se závěrečnými titulky jsem se smířil s faktem, že polská kinematografie je podobná té české. Čili zajímavé téma, ale zpracování laxní. Jasně, vzhledem k závažnosti tématu bych měl dát minimálně čtyři hvězdičky, ale tohle je stěží na jednu. Za snahu.

Princezna Mononoke (1997)

Nezaujalo mě naprosto ničím, hlubokým myšlenkám navzdory. A to mám manga v podstatě rád.

Záskok (1994)

Těžká nuda. Něco mi říká, že by se mi to mělo líbit... ale ne, nelíbilo se mi to. Zápletka je zajímavá, ale výsledek poněkud jalový

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Průměr - některé vtipy jsou nesmírně legrační, jiné nevtipné, jiné vyloženě trapné. Před spaním bych si to nepustil, ale jinak... proč ne.