Kolotoč (1996) (pořad)

Ale tak své kouzlo mělo, to se musí nechat :-)

Snídaně (1994) (pořad)

Snídaně s Novou se vysílá dvacet let, za tu dobu prošla mnohými obměnami a nelze ji hodnotit jako celek. Něco se mi líbí (líbilo), něco méně, něco bylo opravdu nepovedené a něco fakt bizarní.

Mrtvý sníh (2009)

Rozhodně to šlo udělat napínavější a vtipnější. O hodně vtipnější. Jedna hvězdička za to, že to nebyla úplná blbost, a za tu poslední písničku.

Vražda na Presidiu (2005) (TV film)

Teda takhle nudný, utahaný a nezáživný film jsem už dlouho neviděl. A takhle nudného a nezáživné herce jsem taky už dlouho neviděl. Jedna hvězdička ze soucitu.

Kill Buljo (2007) odpad!

Oproti tomuhle je i Tele Tele vrchol intelektuální zábavy.

Tanec draků (2010)

První indický film, který jsem viděl. A na dlouhou dobu poslední.

Mrazivá vášeň (1992)

Nuda k uzoufání, fakt že jo. Od první do poslední minuty. A ten dabing je taky tak trošku mimo.

Král bojovníků (2010)

Tajný mezidimenzionální turnaj... mortal kombat mě teda bavil o dost víc.

Voják (2006)

Tenhle film má všechno - nezničitelného hrdinu, který se před kulkami chrání policejní bundou (to bylo moc i na mě), vybuchující domy, auta, chatrče, podplacené zaměstnance banky, podplacené policisty, nedůvěřivé policisty a v poslední minutě vrátivšího se ohořelého hlavního padoucha. Na druhou stranu neměl žádná hluchá místa a v podstatě pořád se tam něco dělo, takže nudit jsem se ani nestačil. Ale podruhé na to koukat nehodlám.

Ultraviolet (2006) odpad!

Tohle se fakt nepovedlo. Nejapný pokus o klon Kill bill a matrixu plus počítačové triky z šedesátých let.