Ant-Man (2015)

Vážně, odkud se pořád berou ti mravenci? :D

Avatar (2009)

Právě jsem dorazil z Avataru a musím uznat, že Cameron prostě umí. Nejspíš to není nejlepší film co jsem viděl, ale rozhodně patří do mých TOP. Nečekejte nijak převratný nebo revoluční příběh. Celé je to jedno velké klišé, ale co se týče těch záběrů, světa Pandory a vůbec provedení celýho filmu. Prostě nádhera. Vypíglované do posledního detailu. Avatar opravdu nabízí tu nejlepší vizuální techniku dnešní kinematografie. Moje hodnocení kvůli mírný závěrečný přeplácanosti není čistých deset, leč asi 9,5 . Pokud váháte jestli na tuhle scifi řežbu zajít do imaxu, tak pak nemůžu nic jiného než doporučit. Naprosto perfektní podívaná.

Bitevní loď (2012)

Parádní podívaná. Ano mělo to spousty logických děr a klišoidní děj, ale u těhle epic CGI nářezů ani snad žádný hluboký význam hledat nemůžete. Jako oddechovka a mls pro oči to bylo vynikající. S pořádnou domácí výbavou dávám za mě 80% včetně soundtracku ;)

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

"A všechno, co vy tady nahoře vidíte, nejsou lidi, nevidíte tady lidi, ale jenom materiál. A čím je ten matroš falešnější, tím víc se vám líbí, protože falešnej matroš je jediný, co ještě funguje. Je to všechno, co sneseme. Ve skutečnosti ne všechno. Opravdová bolest, reálná krutost, to vydržíme." Rozhodně jsem se nenudil a tohle patří rozhodně k tomu nejlepšímu, co jsem za posledních pár měsíců viděl. Film po sobě zanechá nepříjemnou pachuť z toho, kam by se mohlo teoreticky lidstvo časem ubírat... Pro mě hodně intenzivní snímek. Vřele doporučuji Celkově 90%

Černé zrcadlo - Patnáct milionů meritů (2011) (epizoda)

Godzilla (2014)

Nová Godzilla je prozatím asi moje největší zklamání tohoto roku a je mi líto, že jsem to radši neotočil na nové X-meny, když ještě byla možnost... Co se týče vizuálu, tak jsem měl pocit, že vím, kam zahučel každičký dolar z velimi tučného rozpočtu. Bohužel totálně překombený, oči rvoucí scény nevyvolaly pocit marnosti a nasranosti jenom mě, ale i mojí přitelkyni, načež přišlo její následné "já jsem to říkala". A měla pravdu. 71% si tento snímek zdaleka nezaslouží.

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

Přesně jak píše polovina lidí. Dřepím v obejváku, cvakám programy a zaseknu se na tomhle snímku. Po chvíli dorazí rodiče a rozpráví, jak v jejich letech na tomhle filmu ujížděli, jak bylo přecpané celé kino, u téhle scény jsme se smáli ještě druhý den (např. fackování týpka v rambodílně), ... Pro mě je toto naprosto nepochopitelné. Působí to na mě jako brutální kýč a proto tenhle film radši hodnotit nebudu, ačkoli se mi jeho melodie a například scény s neurotickým doktorem pořád cyklí v hlavě. Je to pro mě úsměvné, nic víc. Bohužel

Jurský svět (2015)

Jak mi někdo říkal, v posledním fightu už chyběl jenom druhohorní placák :D

Kovbojové a vetřelci (2011)

Navzdory většině hodnocení a komentářů se mi film líbil. Taková večerní oddychovka, byl jsem naprosto uspokojen. :)

Mrtvý sníh (2009)

Už si ani nepamatuji, kdy naposled mě film takhle rozbrečel. Tohle je tak neskutečný hadr, že to snad ani není možné. Existují filmy výborné, dobré, špatné, extrémně špatné a extrémně špatné, jenže trošku jiným způsobem. Záleží jen na vás, jak si celý Mrtvý sníh přeberete. Buďto to projedete odpadem nebo se jako já královsky pobavíte. Srdečně doporučuji.