Agent Carter (2015) (seriál)

Do s01e02: D´Arcy i Murray sú feši a seriály o ženách agentkách u mňa zatiaľ celkom bodovali, ale tento proste... priveľmi nudí.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Do s01e03: Po vtipnom pilote nadsenie opadlo a serial pripomina skor Nikitu a pod, ale furt pozerám. // Pilot: Niiice. Už ani nepamätám, kedy som nejakému pilotu mohla dať plný počet a tu dávam s úsmevom na tvári. Agent Coulson má potenciál dostať sa na krátky zoznam mojich obľúbených seriálových hrdinov.

Agent X (2015) (seriál)

Pilot: Ked sa to tak vezme, mohol by to byt pekny mix Bonda, The Player a Madam Secretary. Ale nie je. Kvalitou je prilis hlboko pod nimi. Je to vidiet v choreografii bitiek, spravaniu sa bezmennych zaporakov, hereckych vykonoch, zjednodusovani vsetkeho, radobydojimavych scenkach i celej tej mytologii za agentom X. Je to sledovatelne, nie ze nie, ale bolo mi za nich chvilkami trochu trapno. Plusovy bod za zaporacku.

A.I. Rising (2018)

Lowbudget scifi o 3 hercoch + 1 hlase. Prvá polka je neerotické zdĺhavé porno. Druhá polka je zdĺhavá depresívna dráma. Polku času sledujeme, ako nahá Stoya stojí a okolo nej chodí led svetlo hore a dole. Prípadne jeden z nich dvoch stojí niekde inde, možno aj oblečený, a okolo neho svetlo chodí hore a dole. Pomaly. Dopozerané len na rýchlejšie prehrávanie.

Ajťáci (2006) (seriál)

Komplet. Prvá séria bola úžasná, druhá fajn, 3-4 už meh.

Aladin (2019)

Ok, nebolo to tak zle, ako som cakala, dzin bol nakoniec ok. Neherec Aladina a nezaujimavy Jafar mi ale vadili strasne.

Aladin (1992)

Nemam -nast, pozerala som to, triezva, od pol piatej am... a skvele som sa bavila, dokonca sa niekolko krat pristihla pri hlasnom uchechtnuti! Nadhera!

Alcatraz (2012) (seriál)

Do 1x06. 07 mam uz mesiace v poradovniku a stale to nejak preskakujem niecim lakavejsim, dost mozno nakoniec len vymazem. Napad zaujimavy, ale... nuda alebo co.