Dispatches from Elsewhere - Peter (2020) (epizoda)

Milé vidieť Segela v niečom novom a počuť ho znovu spomínať Yettiho. Inak je to celé úmyselným WTF, ktoré ale nie je veľmi záživné, ďalší dej je mi úplne ukradnutý. Ad Simone, celkom zvláštne vidieť mimický pôvab podobný mladej Julii Roberts v kombinácii s mužskými prvkami, ešte tak to tu na chvíľu zaujalo.

District 9 (2009)

Aktualna 128. priecka best filmov je imho dost prehnana. Ale je to dobry film.

Disturbia (2007)

Trochu prehnane, the nightmare comes true... Kazdopadne som sa napriek predvidatelnosti nenudila a LaBeouf s Moss su jasnymi plus... (asi aj Morse, ale toho nemam rada:)) )

Dítě z Marsu (2007)

Tatko i decko zidealizovane a skoro to nema dejove zvraty, ale film je to velmi podareny, nenudila som sa a sympatizovala...

Divergence (2014)

Toz tak ucelove jednanie postav, aby sa pre autora dostali z A do B, sa len tak nevidi. Ale vacsinu casu nenudi a niekedy cez vikend v telke by som aj zapla. Trochu spoileroidne: Najvacsi strach strasna blbost pre niekoho ako ona. Dlho som bola v presvedceni, ze halucinacia pokracuje aj vsetkym tym dalsim dejom a teda ho brala trochu netrpezlivo, ze dobre, podme uz na real, ale chvalim, ze tymto smerom nesli.

Dívka odjinud (2010) (seriál)

S1. Zelena pre S2 prekvapila, ja uz sledovat nebudem.

Divočina (2014)

Trochu nuda a celkom mi unika, co je na tom take inspirativne (i ked good for her ak jej to pomohlo). Ale nic co by vylozene vadilo.

Divočina (2006)

Vobec to nebolo take strasne alebo dospelymi nestravitelne ako som vsade citala. Je sice pravda, ze je to tazka vykradacka (hlavne Madagaskar, Levi kral a Doba ladova) a je to tazko(teda lahko) predvidatelne, ale co by clovek od rozpravocky chcel? Nemozu byt vsetky genialne. I ked mi to mierne skazilo spomienky na zboznovaneho Levieho krala:-(

Divoška (2008)

Omylom som to videla v cestine, tj cely ten americko-anglicky konflikt mi usiel a hlasy predpokladam zneli este protivnejsie nez v originale. Co sa deja tyka, nula bodov. Pozrite si radsej Chris Tucker musi zomriet alebo take nieco... A herci - Roberts je kocka takym tym popikovym sposobom, nezaujala. Fajn bola Kimberley Nixon.

Dlouhá cesta (2002)

Casto prehnane, no hrdinov som si oblubila, slzicky uronila...