Lucifer (2016) (seriál)

Pilot: Heh kdo by povedal, ze doktor Rush bude viest akcnejsi zivot nez Lucifer? Celkovo ale pohodicka, Ellis sa na rolu vylozene hodi, modelkovskej policajtke jednoducho vymysleli jednoduchy pribeh ktory to trochu ospravedlnuje a chvalim aj absenciu magickych vizulanych a zvukovych pomocok vo chvilach vyuzivania jeho nadania. A jeho pristup "co riesis, proste ideme dalej" je osviezujuci. Jedna vec mi ale neda pokoj (trochu spoileroidne z pilotu) - ak ho tak stve, ze zli ludia nebudu potrestani, ako by sa mohol uspokojit s popijanim a riesenim nejakych beznych zlocinov z casu na cas, ked jedine co by musel urobit, je odskocit si domov a uzit si ich hromadne? :) Ep02: Jezisku na krizku to je nuda. A Ellis nuteny. Co sa sakra stalo? Nakoniec Luciferovi zda sa odolam. :(

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Prva seria ma vtiahla, druha bola ok a tretiu som zabalila niekde po druhej epizode. Uz ma jednoducho tie zenske prestali zaujimat.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Dostanete presne to, co od M:I cakate, co je v tomto pripade dobra vec. Nie ze by z tych 132 minut nebolo kde ubrat, ale je to prijemne straveny oddychovy cas a na nedostatok akcie sa nemozno stazovat. PS: Je mozne, ze Cruise trochu zacina pripominat Hasselhoffa? :) PPS: Ziadna bonusova scena po titulkach.

Zvrhlé panství (2015) (seriál)

Pilot: Len vrieskaju, rozbijaju veci a podpichuju sa navzajom s humorom v style "si skareda a dufam coskoro zomries". Nie je moja salka caju, nesledujem dalej.

The Whispers (2015) (seriál)

Pilot: Brrr, imaginary friend a vrazdiace deticky. Nemam rada horory a i ked tu sa skor snazia to ako horor neponimat, uplne pohodlne sa teda necitim. Ale obecne velmi slusny pilot.

Špión (2015)

Bavila som sa, zasmiala. Menej trapne, nez som cakala, par naozaj podarenych situacii. Trochu ma stvali vytvory maskeriek, Byrne bola zmalovana a zostarena s divnou farbou vo vlasoch, u McCarthy sa namakali, ale bola v niektorych scenach s rusivo nerovnomernym makeupom. Ale tot detaily. Inak ano, je scenka i na uplnom konci tituliek. ;)

Mimoni (2015)

Pri vacsine forkov som si hovorila, ze je to usmevne, ale nemozem povedat, ze malokedy som sa skutocne usmiala. Chvalim absenciu zazivacich vtipkov (prdenia a horsie), vacsinou si vystacili s padanim. I na 91 minut chvilami hluche miesta. Nic hrozne, nic super.

Krize (2015) (seriál)

Pilot. Nesledovalo sa to zle, ale neviem si do buducna predstavit, ze by ma dlho bavilo pravidelne sledovat uvrieskanych nafetovanych kravatakov.