Jessica Jones (2015) (seriál)

S1: Ritter nemam velmi v laske a o existencii nejakej Jessicy Jones som nemala tusenie, ale nakoniec sa z toho vyklul prvy Marvelovsky serial, ktory si moju pozornost udrzal celu dobu, napriek vsetkej tej vate a nelogickosti.

Supergirl (2015) (seriál)

Do s01e02: Nie-uplne-sypaticka hlavna hrdinka, skutocne superGIRL. Rozpocet zjavne maju slusny, i ked tu jednu dvojrolu nechapem, ale samotny dej je... pre mna nezazivny, prilis naivny i v ramci zanru. Na e03 sa chut nedostavila.

Pot a slzy (2015) (seriál)

S1: Pomalsie a depresivne, ale kazdopadne silne a tych 8 hodin nelutujem. Ak bude S2, pozriem.

Agent X (2015) (seriál)

Pilot: Ked sa to tak vezme, mohol by to byt pekny mix Bonda, The Player a Madam Secretary. Ale nie je. Kvalitou je prilis hlboko pod nimi. Je to vidiet v choreografii bitiek, spravaniu sa bezmennych zaporakov, hereckych vykonoch, zjednodusovani vsetkeho, radobydojimavych scenkach i celej tej mytologii za agentom X. Je to sledovatelne, nie ze nie, ale bolo mi za nich chvilkami trochu trapno. Plusovy bod za zaporacku.

Ant-Man (2015)

Paul Rudd je zvlastna volba a je jasne, ze sa mu podarilo presadit si niekolko vtipkov na svoj styl, ale prekvapivo to celkom funguje a ako celok je to odlahcene a cool.

The Romeo Section (2015) (seriál)

Pilot: Wolfgang sam o sebe nie je zaujimavy a ak ma nejaku siet spionskych Romeov, zatial sme videli len jedneho nadrogovaneho bez prislubu videnia dalsich. Ubieha pomaly a ako celok nicim nezaujalo, nesledujem dalej.

V hlavě (2015)

Dufala som vo viac takeho toho ako sa odohrava v hlave toho chlapca na konci alebo pri z traileru znamej vecere. Ale aj takto fajne. Putovanie systemom sa od cias Bol raz jeden zivot riadne vytunilo, viac takych.

Quantico (2015) (seriál)

S1: Nie zle. Pozerane hromadne s velkymi prestavkami, ako chut sledovat v priebehu miestami ochabovala. S2 zvazim, je predsa len urcite mnozstvo vzajomnych podozrievani, rozkamarateni a skamarateni kym tym zacnu byt postavy otravne (vid Shelby, ktora sa svojou ublizenostou a pomylenou pomstychtivostou dostavala az daleko za hranu). // Zatial do s01e03: Priyanka je neuveritelne pekna. Josh Hopkins bol super v Cougar Town, tu je nesympaticky od prvej chvile. Co sa deja tyka fajn, ale dufam tu sucasnu liniu do konca sezony uzavru.

Rodinka na kousky (2015) (seriál)

Zo zaciatku nevelmi presvedcovalo, ale s e03 uz som sa chechtala nahlas. // S02 stale fajna.