Knihovníci (2014) (seriál) odpad!

Pilot: Wow, tak toto je skutocne zle. Herci, scenar, strih, proste vsetko. Mizerne.

Želvy Ninja (2014)

Vhodné pre divákov vo veku 8-13.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Cele to ponatie Drakulu ako ustaraneho sexy otecka mne nevadilo. Vadilo mi skor, ze i ked som sa nenudila, nebudilo to vo mne ziadne emocie. Ziadny strach, ziadnu nadej, ziadnu nenavist, ziadne nadsenie, ziadnu spriaznenost s hlavnym hrdinom. Dej proste plynul len tak okolo, co sa mi normalne, ak sa nenudim, nestava. Mozno za to mozu podivni Turci, ti snad nemali jedinu uveritelnu scenu...

Lucy (2014)

Nevyuzity potencial plny oci rozslzajucich nezmyslov. Aaale co, bavit som sa bavila, nenudila, casu nelutujem.

Dům kouzel (2013)

Pixar to nie je, ale roztomile a aj ked ziadne vtipky pre dospelych, ani tak nenudi.

Interstellar (2014)

Mohla by som to porovnavat s Contact, Gravity, Sunshine a hafom dalsich, ale... nema zmysel. Az na pomalsi uvod tie tri hodiny citit velmi nie je, co je super, dokonca chvilkami je to az vtipne rychle ("hm, zostarol si, ty blaho, ideme dalej"). Ja som polku filmu preplakala a fyzici stopro preplacu komplet cely. :) Hned tak by som si asi znovu nepozrela, ale nie zle. Nolan si hercov mohol vyberat, takze vesmirne telesa super, snad len Saturn vyzeral naozaj len ako nakresleny. Najviac pobavila reakcia pri ukladani sa na spanok...

Atlas mraků (2012)

Posobi to pekne, ale ked som si po dlhociznej dobe vsimla, ze som len v polke filmu... pozrela som uz len koniec, zistila, ze je rovnaky ako zbytok filmu (nejasny) a vypla to.

Mafiánovi (2013)

Veselé. A obsadenie super, nie len veľkými menami.

Benched (2014) (seriál)

Pilot: Bez nápadu, vtipu, sympatií, hlavy, päty a šance u mňa.

Flash (2014) (seriál)

Do s01e02: Stretnutie s Oliverom prihodne, kvalitou dost podobne. A vlastne v zlom zmysle slova aj so Shieldom. Frackovitost hlavneho hrdinu striedajuca sa so srdceryvnymi ospravedlneniami, vedci a dospelaci nemajuci a nevediaci velmi co hrat a posoboiaci teda velmi umelo, epizodne problemy brane bezhlavo a z rychliku... Na druhej strane je to velmi nenarocne na sledovanie, neurazi a fanuskov si urcite najde. Za mna zbytocnost, ktorej dalsi diel si ale kludne pustim ak nebude co ine.