Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Zatial S1: Zabavne; prekvapivo asi najpodarenejsia novinka jesene 2010.

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

Zatiaľ po 2.deň na farmách, pozerané dodatočne naraz online: Normálne som sa chvíľami smiala nahlas! Postavy sú komickejšie a chovajúce sa nelogickejšie než z lecktorého sitcomu so scenárom! A do toho ten ironizujúci komentátor... no LOL.

Make It or Break It (2009) (seriál)

Komplet. Sledovala by som aj ďalej. // Zatial do 2x10. Bavi. Je pravda, ze dramy sa uz trochu opakuju, ale ich vysledok nebyva vzdy jednoznacny a nesuhlasim s komentarmi, ze serial je stupidny.

Záložní plán (2010)

Pre nadsenie z babatok nemam vela pochopenia a chovanie oboch hrdinov mi pripada temer nepochopitelne... Ale zacinam mat rada O´Loughlina (Hawaii 5-O, Moonlight) a nenudila som sa. Ako oddychovka OK.

Cvokař (2009)

Dej v podstate nicim vynimocny: postavy sa stretavaju a Spacey huli. Ale postavy su to natolko svojske, ze ma film bavil i cez pomalsie tempo. A na prirovnaniach Williamsa som sa fakt smiala.

Expendables: Postradatelní (2010)

Ked som si prave nehovorila "jej, to je XY", hovorila som si len "ako to, ze sa sakra nudim?". Paradka je ta zbranicka Terry Crewsa. :)

Nekonečný příběh 2 (1989)

Jaksi sa vytraca povodna pointa. Ale ako samostatna rozpravka z 89 slusne.

$#*! My Dad Says (2010) (seriál)

Pilot vyzerajuci prijemne priemerne. E02 pre mna totalna nuda. Tuto novinku tejto sezony zrejme zabalim ako prvu.

Dostaň ho tam (2010)

Pekne steky a pomerne vtipne texty piesni. Inak jedna velka nuda.

Vrahouni (2010)

Ziadna chemia, ziadny poriadny vtip, ziadna rozumna pointa, ziadna poriadna akcia... a Kutcher jak furt mieril cez tu svoju ofinku... :D