Havaj 5-0 (2010) (seriál)

Skoncila som niekde pocas asi tretej sezony. Nahodne som potom pozrela uz len s05e19 a aj ked ma neboleli oci, ziadna vyhra. A polku casu som si len hovorila "to by v reale neurobil ani omylom". // Dej: Na Havaji je vytvorena samostatna jednotka s cielom Havaj precistit od zloduchov. Ma podporu guvernerky i v menej ortodoxnom postupe velitela. Pilot: No, nejak sa dokopy dat museli. Tazko sudit, uvidi sa podla regulernych epizod, vyzera pomerne kvalitne. Hl. hrdina je charizmaticky. A je sranda vidiet Dae Kima opat pred znamymi zelenymi vrchmi Havaja. :) Zatial do 1x18: Celkom chytilo. Podozrievam sa ale, ze bez O'Laughlina by som nesledovala.

Šerifové z Texasu (2010) (seriál)

S1. Serial o jednotke U.S. Marshals nahanajucich zlocincov. Neriesa samotne pripady, snazia sa len utecenca vystopovat a chytit, predvidat miesto jeho dalsieho pohybu. Nevelmi napadite, ale ma to spad a hl. hrdinka je zaujimava.

StreetDance 3D (2010)

Oproti Step Up 3D o triedu vyssie v deji a o dve v tanecnych cislach. StreetDance ich jednoducho ponuka divacky vdacnejsie. Mimo tohoto priameho porovnania tanecnych filmov 2010 ale je pravda, ze nic extra. A ten ich britsky prizvuk je skor otravny nez rozomily, bez tituliek by som im nerozumela ani slovo.

Dívka odjinud (2010) (seriál)

S1. Zelena pre S2 prekvapila, ja uz sledovat nebudem.

V utajení (2010) (seriál)

Zatial do 3x16: Baví, obľúbila som si. // S1: Nenarocne, velmi prijemne a nenudilo ani ako maraton. Najslabsim clankom je pre mna byvaly milenec, ostatne postavy su fajn a Perabo je spravne roztomila. No a co ze nedostane Emmy? :)

Ráže .45 (2006)

Teda, stale som cakala nejaku premakanu pomstu... ale inak celkom zaujimavy filmik.

Pokušení (2009)

Neprekvapivé, ale fajn na pozeranie.

Karate Kid (2010)

Nice. Trailer silne odradil, ale samotny film je fajn. :) A Xiao Smith sa nestrati.

Let's Dance 3D (2010)

Ee. Tie tanecne cisla neboli zdaleka tak dobre, aby vynahradili tu hrozu okolo.

Město ztracených (2010) (seriál)

S1: Pozerateľné. Na odporúčanie iným slabé.