Fallout - Cíl (2024) (epizoda)

Asi ma doháňa, že som nehrala hru, táto časť pre mňa bola pomerne hluchá.

Fallout - Konec (2024) (epizoda)

Dlhé a Maximova časť ma vôbec nebavila, ale atmoška a Lucy sú super. Oukie dokie.

Fame - cesta za slávou (2009)

Keby bol tento film tanecnikom, neprijmem ho. Nezaujimave, nedotiahnute, bez napadu a citu... nesympaticke. Btw, Kay Panabaker chvilami pripomina mladucku verziu Jennifer Garner. :)

Famílie (2010) (seriál)

Komplet. Posledne asi tri sezony som s nimi revala kazdu jednu epizodu, ci v dobrom ci v zlom.

Family Tree (2013) (seriál)

Pilot: V poslednej dobe nejak často narážam na britské seriály alebo aspoň seriály plné Angličanov a trochu mi už začínajú liezť na nervy, keďže ich humor a predstava akcie sú tak trochu... špecifické. Každopádne, ani Family Tree ďalej pozerať nebudem, veľmi slabé čo do deja i humoru, ani jediný svetlý moment.

Fantastická čtyřka (2005)

Opať film stavajúci len na vzhľade J.Alby; a na aktuálnej obľúbenosti roznych výnimočných schopností u človeka... Film, u ktorého naviac vobec neprekvapí, keď sa jeho postavičky objavia v hračkárstvach, tam aj svojim sposobom patria. Jedna * za námet a jedna za slovné hračky ako "You´re fired!":-)

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Toz co si zo vcera vecera pamatam: Newt ide na nejaky urad, no hoc mu tam pracuje rodina, jeho ziadost je zamietnuta. Potom ho navstivi nejaka pomatena carodejnica s ludskym frajerom a roztrhaju mu na koberec pohladnicu od zenskej co sa mu pacila, ale ktora sa s nim teraz nebavi, lebo ziarli na snubenicu jeho brata. Medzicasom nejaky bielovlasy utecenec z vaznice zabyvava nove priestory a prejavuje zaujem o mladeho chlapca z cirkusu, v ktorom boli jedine fantastic beasts tohoto filmu. Chlapec nevie, kto je. A potom je koniec a clovek sa ma triast na dalsi film. Len nak zabudli vlozit nieco zaujimave uz do tohto, cele je to take... huh?

Fantom (1996) odpad!

Úplná hroza. Týpek sediaci uprostred džungle s verným vlkom (!) a bielym tátotšom(!) v nafialovelom priliehavom oblečku(!) len čakajúci(!), kedy ho niekto bubnami privolá na pomoc. Občas rozprávajúci s duchmi, občas zachraňujúci akúsi slečinku pred začínajúcou Zeta-Jones a kupou padúchov, čo potom musia na seba pokrikovať "trapošiny" ako "Aha, oni utekajú. Poďme ich chytiť!". O predlohe nič neviem, ale film je strašný! +viď "Mejsy"

Fantom opery (2004)

Vcelku sklamanie. A spojenie "angel of music" som ku koncu uz vyslovene nenavidela...