Legie (2010)

Pecka to není, to je jasné. Ale atmosférka nějaká byla, trocha hrůzolekaček a náboženské sémantiky pro někoho možná k zamyšlení, ne nepříjemní herci. Ve výsledku pohodlně dosledovatelné akční horrorové fantasy. Jinak, samozřejmě, je to blbost. 6/10

Já, legenda (2007)

Moc se mi líbilo ztvárnění pustnoucího velkoměsta. Snad celý film mě zanechával v napětí. Mutanti mohli být lépe, uvěřitelněji ztvárněni, ale i tak moc dobré. Vůbec by mi nevadilo, kdyby do snímku nezasahovaly jiné postavy a Will Smith by si to odehrál celé sám. Vytvářet na tomto poli nějaký úžasný, překvapující scénář nebo "hluboké" myšlenky nemá smysl. Bylo by to na úkor realističnosti. Takhle se to tvůrcům povedlo, včetně křesťanky a patetického konce. Jak jinak byste si kdo představoval záchranu z takového průseru? Možná lehce nadhodnoceně 9/10.

Nestyda (2008)

No nebylo to až tak špatné... Normální život, normální Vieweghovina. Nenudí, druhé shlédnutí nebude vadit ale nic výjimečného to není. 6/10

Si wang xie zhen (2004)

Neuspokojuje mě jako novější "Diary", po němž jsem se těšil na podobnou chuťovku. Přesto jsem se nenudil. Jen na to nebudu vzpomínat. 6/10

Oko 2 (2004)

Možná o něco lepší než jednička ale nic na zapamatování.

Iron Man (2008)

Pro mě překvapení. Iron Man lehce poráží Dark Knighta tím, že není tak smrtelně vážný, nějaké ponaučení je na úrovni Avataru (což v tomto případě vůbec nevadí), sympatický hrdina v parádním brnění, do toho Black Sabbath (Iron Man) a je z toho zábavná podívaná. Těším se na pokračování. 8/10

Wang xiang (2006)

Skutečně dobrý schizofrenní thriller. Až jsem to od Panga nečekal, po předchozích snímcích.

Tetsuo (1989) odpad!

To je dílo...

Faunův labyrint (2006)

Nic zvláštního, jen povedený faun a strážce s očima na talířku. Jinak spíše nuda v tmavém oparu. Netřeba se vracet. 5/10