Upírův pomocník (2009)

Asi od poloviny docházelo k výpadkům soustředění (spánek) a po skončení jsem nepociťoval touhu po doplnění neviděného.

Až na krev (2007)

Jeden z nejnudnějších a nejrozvleklejších filmů, co jsem doposud viděl. Podruhé bych u toho asi chcípnul.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Kripl-teen horror, podbarvený "drsným" teen rockem, řadící se do kategorie filmů typu Twilight. Oceňuji krásu obou hlavních hereček a jejich společnou líbací scénu. 2/10. Never again.

Pozemšťan (2007)

Nutno na začátek říct, že to není film, který si pustíte pro pobavení. Jde o nastolení atmosféry k filozofickým myšlenkám a děje se tak na poli jednoho pokoje během večera u plamenů krbového ohně mezi vzdělanými lidmi a přáteli, prostřednictvím vyprávění o jednom těžko uvěřitelném životě. Pro ty z nás, kteří mají zálibu ve filozofii a religionistice, tento film sice nepřináší nic, s čím by se ještě nesetkali při četbě, studiu, nebo přemítání, ale dokáže navodit tu pravou myšlenkovou vlnu, a na ní se nechat unášet i několik hodin. Těžko hodnotit takový film, který nestojí na filmovém umu. 6/10

Cesta do zatracení (2002)

Film zřetelně oplývá filmařským umem, ale dojem kazí délka a několik wtf momentů. Viz scéna s vyřízením šéfa a bodyguardů samopalem za tmy, nebo závěrečná s očekávaným a docela hloupým koncem. Navíc, při večerním sledování bych u toho velice pravděpodobně usnul. 6/10

Rabid (1977)

Po Shivers další porce nudy. Tady je to trochu lepší díky Marilyn Chambers. Dnes už to nestojí za ten čas.

Červi (1975)

Před 35 lety to byl možná odvaz. Mohli by to natočit jako porno.

Stepfordské paničky (2004)

Rozpačitý film o ničem. Pár usmátí, jinak nic moc zajímavého kromě delšího záběru na výraz v tváři Nicole Kidman. 5/10

Hitman (2007)

Ke hře jsem se nikdy nedostal, takže nebudu srovnávat. Je to prázdné a velmi béčkové. Mohlo by to být pojato lépe a jinému zpracování se bránit nebudu, ba naopak.Timothy Olyphant mi je sympatičtější než v Live Free Or Die Hard. Že je to on, jsem zjistil až posléze.

Nouzový východ (2008)

Velmi kvalitní a uvěřitelný film s výbornými herci. 8/10