TripleDouble

Hrozný h*vno.

• 3.3.2016  12:29

Dvouhodinová reklama na mercedes-benz za 150 milionů dolarů

• 28.12.2015  18:31

Z trilogie nejslabší, pořád ale dobré. Film mohl být o hodinu kratší nebýt zbytečných dialogů co nemají nic společného s příběhem (7/10)

• 16.11.2014  10:21

1 hvězda za Marva, 2 za vizuál. Jinak naprostá zbytečnost.

• 13.7.2014  21:58
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Nejlepší z celého seriálu je první díl. Vážně, pokud si nechcete zkazit dojem z celého seriálu, na další díly se nedívejte. Postava Rusta v podání Matthew McConaughey(ho) je tak strašně otravná že jsem měl pokaždé, když začal blít svoje filosofický krávoviny, chuť to celý přetočit a jenom se podívat jak to skončí. Vlatně bych asi o nic nepřišel protože 80% filmu se řeší problémy v kanclu, problémy s rodinou detektiva Martyho, problémy zfetovanýho Rusta až mi přijde že nějaký vyšetřování podivných vražd je až na druhým místě. Celá atmosféra je tak strašně rádoby temná (hrobově mluvící Matthew, pochmurné barevné filtry), že nejtemnější z celého filmu je jeho intro (Které se fakt povedlo). A samotný děj? Spoiler: Je to béčkový klišé. Hned co jsem viděl toho údržbáře na sekačce jsem si plcál že to bude von, a taky že jo! Čekal bych něco velice propleteného a zamotaného. Ale ono to tak vůbec není :( Jsem hodně zklamanej a nějak nechápu co na tom všichni vidí, celá série by se dala vecpat do jednoho celovečeráku. Doufám že další série nezklame. BTW. Proč to nemohl točit Fincher.

• 12.1.2014  21:27

Ani k tomu není co říct. Klasická komedie podle kopíráku, jako bych ji už asi 50x viděl, pokaždý v jiným kabátě.

• 25.12.2013  23:13

Šíleně natáhnutej díl, kterej by se jistě dal sestříhat do jedné hodiny. Je fakt, že mimo skvělých soubojů tato epizoda nepřínáší nic moc zajímavého a to ani po stránce příběhu.

• 11.11.2013  21:41

Sice plno trapných scének, ale vesměs dobrá zábava. Konec při stoupání do nebe s Whitney Houston pobavil, a taky Backstreet Boys.

• 11.11.2013  18:30
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

1. Série 90% 2. Série 78% 3. Série 40% 4. Série 50%

• 21.10.2013  22:21
    Stážisti (2013)

Příjemná komedie. Je to sice celý podle klasickýho klišé scénáře, ale některé věci pobaví. Teda až na ty dialogy...

• 12.10.2013  03:38

Stejně jako třeba Já Legenda vrhá na zombie jiné světlo. Nečekejte tu žádné gore scény alá střeva venku atd. Zombie se tu chovají spíše jako upíři. Honičky s něma jsou neskutečně poutavé a napínavé a přes trochu suchý a klišovitý konec se jedná o velmi kvalitní akční film. Hororové scény tu skoro nejsou a vše je tu v duchu být velmi potichu a nebo velmi rychle utíkat.

• 21.3.2013  22:31

Po celej film jsem měl pocit, jako bych byl stejně sjetej jak ti dva. Každopádně je to kravina a po půlce už to není ani trochu vtipný

• 6.2.2013  23:20

Spíš než film bych to bral jako dokument narozdíl třeba od Get Rich or Die Tryin. Dozvěděl jsem se spoustu věcí jak a co bylo mezi east coast a west coast, ale na druhou stranu to trochu působí jako laciný béčko.

• 16.1.2013  21:59
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Jednomu pánovi se nelíbilo žít ve světě plném klišé, kde dobro nakonec vždy zvítězí a tak se rozhodl všem fanouškům fantazy vytvořit idilický svět. Westeros (Ano jsou tu údajně ještě tři další kontinenty ale who gives a fuck), zprvu velmi příjemné středověké místo bez všech těch elfů a monster. Bílí chodci a draci jsou přece jenom dávnou minulostí. Veškerý klid a idylku naruší až náhlá smrt krále, který to všechno tak tak držel po hromadě. Svět tak upadne do obří drtičky intrik, vzpour, vražd a válek, kde jedinou hodnotu má moc a zlato a vám zůstanou jen oči pro pláč. Což je vlastně strašně super! 1. série - 10/10 2. série - 9/10 3. série - 10/10 4. série - 9.5/10

• 27.5.2012  17:14
    Kony 2012 (2012)

Připadá mi že od 11. září 2001 se bojuje už jenom propagandisticky.

• 9.1.2012  21:32
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Ze začátku super, pak začnou Earlovi hodně docházet vtipy a z Randyho čím dál větší a nudnější blbec až se z toho stane obyčejnej stereotyp. Vlastně přestože je to komedie, jen párkrát jsem se zasmál, ale i tak jsem se dobře bavil.

• 9.1.2012  21:26
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Dobré to je, ale co mi hrozně vadí je styl, kterým je seriál točen. Stále zoomující kývající se kamera a strašně rychlé střihy na mě působí tak nějak divně.

• 25.12.2011  10:52

Jediné hodně emotivní chvíle jsem se dočkal jen při vybuchnutí výbušninami ovázaného civilisty. Jinak mě to přišlo, jako bych se celou tu dobu díval na nejzdlouhavější válečný dokument, kdy nudná odstřelovačská přestřelka zabrala snad čtvrt filmu. Opravdu nuda.

• 22.12.2011  21:54

Koňská dávka akce. Nečekejte od filmu nic jiného, protože vše, co akční není je neskutečně trapné. Film se odebral trošku jiným směrem a předváděčka nadupaných aut se stala pasé. Nyní letí honičky po střechách kaskádovitého ria mezi klasickou partou a obrovským poldou. Nebýt toho strašně trapného konce dal bych 5 hvězdiček.

• 21.12.2011  20:51
    Avatar (2009)

Myslím, že kdybych tehdy neviděl film ve 3D asi bych se v kině unudil. Dodneška nechápu co na tomhle filmu (který je jedno velké klišé) všichni vidí. Po vizuální stránce je to samozřejmě mazec, ale to je tak všechno, co si zaslouží vůbec nějaké hvězdy. Ten příběh je až skoro béčkovej a Cameron by měl určitě na víc. Tenhe "fenomén" je pro mě jedno velké zklamání a jedna velká NUDA.

• 21.12.2011  15:47
    Hostel (2005)

Po zhlédnutí si asi budete říkat, co tohle má společného s hororem, přitom nápad není až tak hroznej. Tvůrci se vůbec nemuseli sr*t s nějakým natáčením a místo toho mohli vydat jen sestřih pitev.

• 21.12.2011  15:37
    Warrior (2011)

Sportovní film jak má být. Teda až na ty hrozné klišé a do doby zápasu hrozně předvídatelný děj ve formě comebacku bývalého mma zápasníka. Co mi pak ještě ve filmu dost nehraje, je obsazení hlavního hrdiny, jelikož vypadá... No prostě jako učitel, a je docela směšné se dívat jak poráží ostatní zápasníky typu obrovského rusáka. Nadruhou stranu dosebe uzavřený Hardy byl hodně dobrej. A za ten konec, kdy čekáte, jak se Brendan vzdá (nebo něco podobného) aby nemusel tlouct do stále se nevzdávajícího bratra, a on do něj místo toho dál tluče dávám hvězdu navíc.

• 18.11.2011  12:39
    Kick-Ass (2010)

Kdyby mi bylo 10, možná by mě to i bavilo. Opravdu hodně jsem se snažil najít, kde se ve filmu skrývá žánr komedie, ale neúspěšně. Stejně tak nechápu, co na této kýčovitosti všichni vidí a co je jako tolik zábavného na tak hrozně badass komixových hrdinách, odpadávání končetin atd. Pořád jsem netrpělivě čekal, kdy se objeví nějaká zajímavá či vtipná scénka. Někdo pro tohle má pochopení, já ale ne a ty dvě hodiny jsem se nehorázně nudil.