Neporazitelný (2002)

Film o boxu, ktery se o box vubec nezajima. Ale prislo mi, ze to neni na skodu. Nez abych koukal na zapasy, nebo se ucil boxerske taktiky, pohltil me pribeh dvou chlapu. Jeden je mozna nepravem odsouzeny, ale vzhledem k jeho prilis sebevedome povaze se tomu jen tezko veri. Druhy umlatil milence sve zeny, ale za to jinak pusobi mile a klidne. Coz je taky trochu paradox. Takze komu fandit?:) Ikdyz je po prvni tretine jasne, kdo vyhraje, Rhames se mi libil, a pan Falk byl skvelej.

Jeepers Creepers 2 (2003)

Po jednicce prislo prekvapeni a jak uz to tak byva, po dvojce zklamani.

X-Men 2 (2003)

Teda podle komentaru a hodnoceni ostatnich zacinam premyslet, zda se mi do rukou nedostala nejaka ruska beta verze tohoto snimku a me tak neco uslo... Jednicka byla pekna, nejspis, jako komix, ktery jsem nikdy nevidel. Vizualni stranka na dobove spicce (taky za ty prachy...), kvalitni obsazeni a hlavne napad (coz se tyka komixu vice nez filmu). To ze dvojka je zamerena vice na charaktery jednotlivych mutantu na me nepusobi az tak prevratne, pokud hlavni strunou filmu je jejich spolecna prace za zachraneni sveta lidi pred nekym zlym. Zlatej Spiderman.

Man Thing (2005)

Tak tohle je opravdu drzost. Kybl nudy a nesmyslu pekne promichame a vylijeme do bazin. Tak nam vznikne film, ktery do techto bazin patri vic, nez ona strasidelna prisera z nej.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Jediny dil hexalogie, ktery proste musim okomentovat. Videl jsem vsechny dily a muzu naprosto klidne rict (napsat), ze tento je nejlepsi. Po prvnich trech, ktere na me pusobily krapanek nudne a nasledujicich dvou novych epizod, ktere jsem vnimal jen jako velice pekne a barevne vizualni predvadecky Lukasovych studii, mi behem tohoto dilu najednou prislo vse kompletni a mam hroznou chut shlednout vsechny znova a najit si v nich to, co jsem nasel zde. Vyborne zpracovany vyborny pribeh.

Loď duchů (2002)

Bohuzel pri nedostatku kvalitnich snimku a naprostym zahlcenim americke produkce na me i TOHLE pusobi jen prumerne (ne hur).

Metro (2004)

V prvni rade bych rad upozornil na chytre sestrihany trailer filmu, ktery me nicim nenadchl a tak jsem dostal mnohem vic, nez jsem ocekaval. Atmosfera masakru motorovou pilou funguje i u tohoto nesmyslu, ktery krasne znechucuje a starsi i strasi.

Okrsek 13 (2004)

Francouzi mi po Taxi opet dokazali, ze dokazou bejt originalni. Vtipna svizna akcni podivana s naprosto uchvatne gumovymi hlavnimi hrdiny.

Stealth: Přísně tajná mise (2005)

Daval jsem za tri mnohem lepsim snimkum, ale i mnohem vetsim patlaninam. Triky ála Star wars pouzite k vizualizaci leteckych souboju mi prisli na takovy popkornak celkem trefny, a uzil jsem si je. Navic tu byl pribeh (heh), taky pocitac, ktery zacal citit, zaporaci, kladasove, zabili cernocha a hlavni hrdina to dal dohromady s hlavni hrdinkou. ... ktery to mimochodem, stejne jako jinde, moc seklo.

Gladiátor (2000)

Pro me jednicka historickych filmu. Skvely soundtrack, atmosfera, kamera, pribeh, herci, rezie atd.