Erasure - Love To Hate You (1991) (hudební videoklip)

Pesnička, ktorá začína textom Waoh Oh Oh Oh! Waoh Oh Oh Oh! Waoh Oh Oh Oh! Waoh Oh Oh Oh! Waoh Oh Oh Oh! Waoh Oh Oh Oh! nemôže byť zlá a videoklip, v ktorom tancuje Andy Bell už vôbec nie.

BONDING (2019) (seriál)

Nasúkala som sa do latexovej kombinézy, natiahla čižmy s 15 centimetrovými ihlami a nasadila ostnatý obojok. Zo skrine som vybrala deväťchvostú mačku, sadu vibrátorov rôznej veľkosti a nejaké lano, aby som si precvičila viazanie uzlov. Sadnem do mučiarne pred telku a na základe tagov netrpezlivo čakám, kedy začne nejaký ten šťavnatý sex, sadizmus, BDSM a fetišizmus. A ono je to hlavne o tom priateľstve a gayoch, ako tam ešte uvádzajú.

Krvavá jízda (2020) (seriál)

Náhodou... krátke, svižné príbehy s jednoduchou pointou. Žiadny masaker, vyvrhnuté vnútornosti, ani náhle výpady zo zálohy. Strašenie light, ja by som sa toho až tak nebála (v žiadnom slova zmysle). Aj keď trochu tej červenej tam predsa len je, zase aby som zbytočne neodradila krvilačných divákov.

Osudová přitažlivost (1987)

Chcela som príťažlivosť ohodnotiť, no zistila som, že už sa mi tu nejaké tri hviezdy poflakujú, až tak pamätihodný zážitok to pre mňa na prvýkrát bol. Nech je Glenn akokoľvek dobrá herečka, atraktívnu ženu proste zahrať nedokáže a nech je Douglas akokoľvek dobrý herec, že je Glenn atraktívna žena tiež proste zahrať nedokáže. By ma veľmi zaujímalo, ake sexuálne zážitky má nešťastník, ktorý zosnoval choreografiu tej vtipnej erotickej scény.

Divadlo hrůzy (1976) odpad!

Viem si predstaviť aj príjemnejšie strávených 90 minút. Napríklad vypočúvaním španielskou inkvizíciou, alebo absolvovaním brazílskej depilácie. Trápne mi bolo za všetkých.

Gladiátor (2000)

Ďakujem Ellmariachimu za odporučenie tejto laskominy z obdobia Russellovej kariéry, kedy si so svojou figúrou ešte mohol dovoliť minisukne.

77th Golden Globe Awards (2020) (pořad)

Z celej tejto maškarády ma zaujíma iba Ricky, tak prečo si púšťať aj zvyšok, pýtam sa samej seba. Odpovedám si desaťminútovým videom plným humoru typu "It's funny because it's true". Ako tradične, Ricky si bezostyšne berie do huby všetky celebrity aj "celebrity" a práve to, čo sa objavuje na voskových tvárach prítomných je čistokrvný zábavný program s príchuťou škodoradosti. Niektorí sa veľmi dobre bavia (len pár kusov), iní sa snažia predstierať, že sa dobre bavia, no posledná skupina neskrýva svoje znechutenie, pobúrene krúti hlavou a len otvára ústa, lebo proste botox ďalej nepustí. Tom Hanks ma neskutočne sklamal, teda ak to nehral, samozrejme.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Ufňukaná, afektovaná rodinná dráma plná farebných svetielok, bleskov, laserov a lietania.

Doufám, že příště umřeš :-) (2018)

Buďme na seba pyšní, že sa nám tak úspešne podarilo vypestovať si (nie som aktívny participant) generáciu sociopatických narcisov a emocionálne poškodených jedincov. Téma virtuálnych podrazov už bola spracovaná na sto spôsobov, ale tento stoprvý sa vydaril veľmi slušne.

Vidím tě (2019)

Napínavé to je, o to pokoj. Akurát, že scenárista je tak trošku lempl a neobťažoval sa nám objasniť motiváciu postáv k páchaniu niektorých nekalých činov a takmer všetky (postavy) zanechal osobnostne ploché a jednostrunné. Hovoriac o plochých, nedá mi ešte nespomenúť, že na Heleninej tvári prebiehajú nejaké prazvláštne erózie a nevyzerá to príjemne, robím si starosti.