Ptákodemie: Děs a hrůza (2010)

Na ohodnotenie  Birdemicu v tejto dimenzii neexistuje adekvátna škála. Videla som už rôzne vtáky, no toto je úplne iná kvalita. Po technickej aj obsahovej stránke sa s Nguyenom ocitáme odhadom niekde v ôsmom kruhu Danteho pekla, ale... Ale, čo som sa ja vám nasmiala, toľko absurdných nápadov, bombastické EFEKTY a ako bonus násilím zapracované enviromentalistické posolstvo. Silne odporúčam. Pokračovanie ma neminie, už si chystám vešiaky a vreckovky.

Poslušné panenky (2021)

Po dopozeraní Broadcast Signal Intrusion mi HBO MAX naznačil(o?), že má, ako znalec mojej duše a srdca, pre mňa návrhy na niečo podobné. Bol to podraz a ja som na túto návnadu skočila ako malý harant. V úvode obdržíte upozornenie, že toto audiovizuálne dielo je nevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokov, čo znelo lákavo, keďže som už 18 nie jedenkrát mala. V prípade Girl Next by som však odporučila varovanie, že audiovizuálne dielo je proste nevhodné a malo by byť neprístupné a bodka!

Fergie - M.I.L.F. $ (2016) (hudební videoklip)

Povedzme si pravdu, počúvať sa to nedá, ale na tie jemne ojazdené, zručne garážované béčkové sexy samice sa pánom určite dobre pozerá.

77th Golden Globe Awards (2020) (pořad)

Z celej tejto maškarády ma zaujíma iba Ricky, tak prečo si púšťať aj zvyšok, pýtam sa samej seba. Odpovedám si desaťminútovým videom plným humoru typu "It's funny because it's true". Ako tradične, Ricky si bezostyšne berie do huby všetky celebrity aj "celebrity" a práve to, čo sa objavuje na voskových tvárach prítomných je čistokrvný zábavný program s príchuťou škodoradosti. Niektorí sa veľmi dobre bavia (len pár kusov), iní sa snažia predstierať, že sa dobre bavia, no posledná skupina neskrýva svoje znechutenie, pobúrene krúti hlavou a len otvára ústa, lebo proste botox ďalej nepustí. Tom Hanks ma neskutočne sklamal, teda ak to nehral, samozrejme.

Nepohádky (2018) (seriál)

Po troch upachtených epizódach pravdepodobne definitívne odkladám ad acta. Možno je to unáhlený čin a prídem tak o obohacujúci zážitok svojho života, ale tri testovacie diely so secondhandovým obsahom a obsadením rozhodli za mňa. A navyše, z každého príbehu nebezpečne huláka hrozba morálneho ponaučenia na spojenoštátovský spôsob, čo na moju nežnú dušičku pôsobí ako repelent.

Too Old to Die Young (2019) (seriál)

POMO ma svojim komentárom rozpálil tak, že som k televíznemu prijímaču usadala s rozšírenými zreničkami a motýlikmi v brušku. Žiaľ, po prvej epizóde mám pocitovo bližšie skôr k verbalovi. Na druhej strane, musím sa priznať, že mi šéfove sugestívne slová neodbytne víria v hlave, takže asi dám Refnovi ešte šancu uspokojiť ma v ďalšom kole. Možno sa nám spolu podarí objaviť ideálne tempo. Ako mi raz jeden gentleman povedal "neponáhľajme sa, máme celú noc". Alebo to bolo "Nezastavujeme, máme zpoždění!"?

Smrtelná kořist (1987)

Neviem si túto akčnú drámu vynachváliť. Nespomínam si, že by vo mne nejaký film vyvolal toľko protichodných emócií - lásku, hnev, radosť, hanbu, eufóriu, škodoradosť... Rozum vraví odpad!, srdce pravý opak. Bezpodmienečne sa musím zúčastniť nasledujúceho Festivalu otrlého diváka. Milujem autora obsahu z dieľne FOD.

Úplně debilní zprávy (2018) (pořad)

Vidím, že hodnotenie je značne ovplyvnené túžbou prvýkrát v živote vidieť ženské prsia. Držím palce.

Commando Ninja (2018)

Bez znalosti parodovaných akčných filmov nemá zmysel túto srandičku, ktorá pôsobí skôr ako domáce video, pozerať. Nejako tomu nedokážem dať vhodný počet hviezdičiek, lebo je to zároveň otrasné, ale niekedy aj strašne vtipné a väčšinou absolútne výstižné. Taký do extrému hnaný bordel poskladaný zo všetkého, čo človeku v kultových akčákoch z osemdesiatych rokov lezie na nervy a zároveň k nim neodmysliteľne patrí. Trochu sa cítim podvedená, lebo hlavný hrdina neniesol obrovskú kládu na ramene, na to som sa tešila najviac.