Útěk z vězení (2005) (seriál)

Seriály mě moc neberou. Kromě sexu ve městě, Simpsonů, červeného trpaslíka a futuramy mě nic nebavilo. Lost mě přišel nudný a zbytečně natahovaný a 24 zbytečně hypovaná. Prisonbreak mi půjčil kolega, že prý je to dobré. Po první a půl sézoně, které jsem dokoukal asi tak za 3 DNY musím říct jo je to bomba. Je mi jasné, že to není dokonalé ale seriál který mě bavil i 8 HODIN v kuse je prostě super.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Musím dát 5. Tenhle seriál mi přirostl k srdci. Je to seriál o sexu, ženách a mužích, módě, New Yorku a hlavně o lásce. Neuvěřitelně trefné charaktery 4 hrdinek, které balancují na hraně parodie. Všechny jsou výborně zahrané a celé to pěkně funguje. Seriál je velmi otevřený ohledně vztahů mezi pohlavími. Nebrání se nahotě ani tvrdému jazyku, ale vždy s nadhledem, šarmem a humorem. Ukažte mi film nebo seriál, který to zvládne stejně - moc jich nenajdete. ABSOFUCKINGLUTELY

Skrytá identita (2006)

Scorsese se nezapře. Jeho film mě ani na chvilku nenudil. Pokud se člověk věnuje filmu a ne popcornu není pro něj problém pochytit všechny časové skoky. Stejně jako lima nechápu výtky vůči Mattu Damonovi. Jeho tlumený herecký byl skvělý. Gangster Jack Nicholsona je odporná lidská kreatura, které jsem ze srdce přál smrt. Jeho pojetí starého, oplzlého primitiva, který má velkou moc je báječné. Leo DiCaprio skvěle zahrál člověka, který nemá téměř co ztratit. Jeho výkon je přirozený bez hvězdných manýrů. Myslím si, že z něho vyrostl pan herec, který si umí vybírat projekty. Ovšem největší hvězda je Marty a jeho parta. Po formální stránce nemůžu filmu nic vytknout. Marty má skvělý vkus a jeho řemeslná práce zraje jako víno. Marty výborně mixuje přítomnost a minulost postav a dělá to s lehkostí nad níž se tají dech. Skrytá identita je poctivá gangsterka se vším co k ní patří. Chápu, že to není nic převratného a asi to není Martyho srdcový projekt, ale já bych mu toho oscara moc přál. PS: Vím, že to je remake, ale bohužel pro mě je korejská kinematografie velmi směšná. Prostě ji asi nerozumím. Volavku jsem neviděl a ani po tom netoužím

X-Men 2 (2003)

Ja nevim X-MEN nejsou moje krevni skupina. Celou dobu jsem mel na obliceji takovy ironicky skleb a ten nezmizel do konce filmu. Podle me je tenhle film tezkej hype.

Casino Royale (2006)

Realisticka bondovka s neuveritelnymi dirami ve scenari. Nebyt skvelych akcnich scen a hlavne perfektniho Graiga tak by to stalo za starou backoru. Bond omladil, pritvrdil a kule ... tak ty ma proklate dobre schovany :)

Noční let (2005)

A ty jsou jenom za murphyho. Jakmile film opusti letadlo tak se docela dobry thriller zmeni v desnou akcni sracku.

Modrý samet (1986)

Film ktery ma skvely dej a klasicky Lynchuv smysl pro humor. Uchylna dekadence, ktera ma svih a vtip to je modry samet natocen stylove pro filmove gurmany. diky davide moc chutnalo.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Na film jsem byl zvedavy jenom kvuli Davidu Hasselhoffovi. Za nej je jedna hvezdicka a ta druha je za ten promarneny napad. Je to naprosto debilni film s vtipky, kterym se smejou tak maximalne amici, kteri se ladujou popcornem a vsechno je jim u prdele. BTW: pokud jste videli klipek od Davida Jump in my car - urcite chapete za co je ta jedna hvezdicka navic.:)