Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

tento díl na mě zapůsobil hned v půli filmu kdy celé kino se smálo celých asi 10 minut v kuse :-D (most a helium.... ti co to viděli jistě již ví... ti co ne ... uvidí :))... byly tam chvílema hluché místa, slabý děj ale od takového filmu se očekává humor a toho tam bylo dost :)... ps.: 5 hvězdiček u mě znamená 80-100% .. a já bych se držel tak 82 až 85 ..

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Po 5 díle jsem nevěřil že další díl na mě dokáže zapůsobil lépe než 4 díl kdy jsem seděl s otevřenou pusou. Tento díl na mě nezapůsobil tak plně že bych řval do okolí "chci další díl" ale i přesto stál za zhlédnutí a konec bude snad ještě lepší :)

Asterix a Olympijské hry (2008)

Celý film jsem se převážně nudil až na část kdy se objevil schumacher. ten jediný si vysloužil 2 hvězdičky mého hodnocení.

Cesta do středu Země (2008)

Vypněte mozek a hurá na rodinný film :) .. p.s.: Část s uvězněným klukem a rexíkem bych okořernil příchodem terminátora rozbouranou zdí s hláškou "Hastala vista, baby!"

Upír v Brooklynu (1995)

rozpočet: 14,000,000 Mil. tržby: 19,637,147 Mil. zdroj: The numbers

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Film na mě působil pěkně ... jisté neduhy (3D efekty) mi občas neseděli s realitou a již omývaný složitý děj není u tohoto filmu zrovna kladem. od tohoto filmu člověk snad čekal akci a rozuzlení konce mi přišlo příliš složité na comix.

Lovci draků (2008)

Celkem příjemná pohádka. Čekal jsem mnohem horší podívanou podle hodnocení.

Krvavý Valentýn (2009)

Nejsem sice obdivovatel hororového žánru ale 3D projekce v našem městě mě zlákala. Musím říci že jsem čekal pohromu podle příspěvků u tohoto titulu na csfd, ale pro občasného konzumenta hororů to není nic nad čím by bědoval. Celý film má co nabídnout i když musím se přiznat náznaky šablonového natáčení tedy prvky hororu z jiných filmů a klasické lekačky je víc než dost vídat. Snažil jsem se zjistit před filmem pocity z 3D prostoru ostatních lidí v příspěvcích ale nikde nic pořádně nebylo. 3D efekt byl v jistých věcech docela působivý ale hlavně věci co diváka atakovaly. Prostor byl ve 3D chvílemi dobrý ale já ho moc po pravdě tolik nepotřeboval. Přišlo mi to jako obyčejný film jen s občasným leknutím z 3D iluze. Věřím že animované filmy mají lepší předpoklady u 3D efektů než hrané filmy. Film nenadchne ale i nezklame.

2001: Vesmírná prda (2000) odpad!

Film který láká známým hercem Lesliem Nielsenem ovšem obsah pokulhává dobrým humorem. Za celý film jsem se snad zasmál 2x což od filmu je slabý výkon. Vtipné části jsou většinou velice otřepané. Bohužel tento film je nejhorší ze série filmů s komikem Lesliem Nielsenem..

Requiem za sen (2000)

Film je výjimečný svým pojetím o světě drog. Hlavní podstatou je ukázat lidem jak drogy ničí lidi i jejich chování a také že člověk chtěně i nechtěně může být závislý. Samotná hudba velice dobře zasahuje do celého filmu jak krásou tak i pocity. Práce s kamerou je dalším krásným kouskem skvěle odvedené práce.