The Morning Show (2019) (seriál)

Na seriál jsem se začal dívat protože mi byl doporučen jako výborný komediální seriál ale výsledek bylo jak je zde uvedeno drama. Celkově mě seriál ničím neuchvátil a spíše jsem se nutil k sledování až jsem to vzdal.

Klub sráčů (2000)

Je to ujeté, je to blbé, je to nevkusné ale přesto jsem se víc než bavil.

Obchoďák Sedmé nebe (2015) (seriál)

Seriál mě z prvu moc neoslovil, ale po čase jsem chtěl vidět víc a víc až jsem si ho oblíbil. Seriál není špatný a docela pobaví, jen vtipy které opravdu pobaví je střídmě , ale za to se drží po celou epizodu dobrá nálada. Jediné co mě na seriálu vadí, ale nezahrnuji do hodnocení, je skutečnost ze hodně vtipných momentů ze seriálu se v obchodech opravdu dějí (17 let jsem prodával jako prodavač) a to vás spíš podráždí než pobaví.

Tiché místo: Část II (2020)

Těšil jsem se na dvojku protože jednička se opravdu povedla. Bohužel informace o tom jak to celé začalo už můžete vidět v traileru a více se už nedozvíme. Film mi přijde jak by vykrádal svůj první díl proto moc nových překvapení se neobjeví takže v celku skládání. Celkově je film dobrý ale pachuť nedotaženosti hold zůstane.

Star Trek: Picard (2020) (seriál)

Příběh působí jak kombinace seriálu Battlestar galactica a hry Mass effect přesně jak už zmiňuje uživatel Helo v komentářích ale v celku se jedná o příjemné nastartování nové star trek série. Už se těším na 2. Sérii

Bruno (2009)

Né každému je tento film určený. Mě osobně stačilo jen půl hodiny na to abych to nakonec nedokoukal ... a to je snad první film kdy jsem měl ten pocit. Má to svůj vtip ale na můj vkus trochu moc už přehnaný.

Andělé a démoni (2009)

Nádherný film s hluchými místy které rychle zapomenete. Chvílemi by tempo hledání mohlo trochu zrychlit či nabrat na vážnosti. Celkově to stálo za to ale chvílemi...... body poví.

Noc v muzeu 2 (2009)

Pokračování dobré komedie které nebylo potřeba. Špetka humoru jistě potěší ... ale špetka a celovečerní film nejde moc dohromady. Ale každý již ví že první díl filmu v pozadí stíní již pokračování další ať už horší či lepší ... vždy si lidi všimnou slavného názvu a to je hlavní důvod 2 dílu.

Terminator Salvation (2009)

u tohoto filmu vypněte mozek, poněvadž spojování původní série s tímto takzvaně pokračováním není moc dobrá varianta. Boj za přežití lictva je teprve na začátku tak si nekažme náladu jen tím že to nese slavný název filmu.