• Krátkometrážní

Černá labuť (2010)

Na film som sa tešil z viacerích dôvodov. Z dôvodu oscarového vystúpenia Natalie Portman a jeden z dôvodov bol aj režisér Darren Aranofsky, ktorého filmy mám veľmi rád. Niesom baletný fanúšik ale pri tomto filme som sa ním stal. Podľa mňa čo robí tento film výnimočným je príbeh filmu a bezpochyby perfektný výkon Natalie! Dlho som uvažoval nad hodnotením ale plný počet proste nedám.

Králova řeč (2010)

Tento film som si dlho odkladal, pretože ma vôbec nezaujímal dej. Možno budem vyčnievať z davu ale proste mňa ten film nudil. Po polhodine som to mal chuť vypnúť ale neskôr to začalo trochu gradovať, tak som to dopozeral. 3* dávam hlavne za výkony hercov Colina Firtha a Geoffreyho Rusha, ktoré sú hodné vysokého hodnotenia. Ale to je asi tak všetko.

Společnost mrtvých básníků (1989)

Film nebol moja šálka čaju. Slabý začiatok, ktorý bol premňa až príliš naťahovaný a nudný. Celkový dojem filmu mi ale napravila druhá polovica filmu.

21 gramů (2003)

Film ktorý od začiatku bol rozskúskovaný do minulosti a buducnosti. Skladačka sa po plynutí deju začala skladať až kým neposkladala kvalitný záver.

Crash (2004)

Pred pozeraním filmu som mal veľké očakávania a sklamaný som teda nebol ba naopak. Film pri ktorom som sedel ako zarezaný a sledoval s úžasom scénu za scénou. Vo filme sa zišla partia výborných hercov, ktorý ešte viac obohatili tento filmový skvost. Film ktorý je tak rozhádzaný a rozkuskovaný je v skutočnosti pospájaný a jednoduchý. Vo filme mi nevadilo prakticky nič! Tento tip filmov mám rád, čize nemôžem dať nič iné ako plný počet hviezdičiek.

Okno do dvora (1954)

Film odohrávajúci sa v jednej izbe s mužom, ktorý je na vozíku so zlomenou nohou v kresle a z nudy pozerá ľudom do okien. Fascinujúci jednoduchý film, ktorý ma strašne bavil.

Olověná vesta (1987)

Prvá polovica filmu bola perfektná. Síce druhá o niečo zaostáva ale spolu tvorili vynikajúci film!!

Na doraz (2010)

Pekný pohodový a vtipný film na čele s dvoma výbornými hercami a znudeným psom. Film nestráca humor a po celej hodine a pol nenudí. Postavy aké hráva Galifianakis sa mu hodia výborne a v tomto filme je toho dôkazom.

Mládí v trapu (2003)

Tak neviem ako vy ale ja som sa bavil teda poriadne. Hlavne Willy Ferrell mi robil usmévy počas celej hodiny a pol. Film nemal slabé chvíle a humoru tam bolo za plné vrece.

Identita (2003)

Vo filme bola po celý čas dobrá atmosféra s napínavými scénami a so zaujímavou pointou. John Cusack ma v tomto filme moc nebavil, čo sa nestáva často!! Keby som mal ohodnotiť film do polovice určite by to bolo kladnejšie, ale po dopozeráni som musel tu jednu hviezdičku dať dole.3*