• Krátkometrážní

Přichází Satan! (1976)

Kultový horor ktorý ale nezanechal umňa až také pocity ako Vymítač ďábla /1973/. Temná atmosféra s desivými scénami umocnená s dobrou hudbou. Zrežírované perfektne aj perfektní herci ale k dokonalosti mi tam aj tak niečo chýba.

Peříčko (1997) (pořad) odpad!

Tajne som to kedysi pozerával ale teraz mi to príde dosť oničom.

Klub sráčů (2000)

Humor ktorý si zakladá na dvoch dementoch a je tam až príliš veľa trápnych scén, ktoré až prevalcovali tých vtipných.

Modrý Pacifik (1996) (seriál)

Hviezdička zato ako sa vedeli fajne bicyklovať. Inak strašná zbytočnosť.

Láska a válka (2001) (TV film)

Nato že je to TV film, ktorý chodil na Hallmarku od rána do večera, tak som si to pozrel viac krát. Tato verzia Lásky a vojny ma baví zo všetkých najviac. Slušný výkon Barbory Bobuľovej.

Showtime (2002)

Dosť nevtipné a nudné a hlavne nezaujímavé. Jednu hviezdičku dávam za Roberta De Nira, ktorý aspoň čiastočné zachraňuje celý film.

Cesta do Ameriky (1988)

Jeden z tých lepších filmov nesympatického Murphyho, ktorý mi kazí skoro každý film v ktorom hrá.

Česká spojka (2002)

Nebolo to zlé nebolo to výborné nebolo to na popukanie a nebolo to nudné. Takže 3*.

Zpátky na zem (2001)

Chris Rock, ktorý hrá určite aj vo vtipnejších filmoch. Za celý film som sa iba pár krát pousmial čo na filmy s Chrisom Rockom je veľké sklamanie. 3* dávam za Chazza Palminteri v roli anjela.