• Krátkometrážní

Paranormal Activity 2 (2010)

Desivých scén bolo ako šafránu a veľa nudných a zbytočný pasáži, ktoré len kazili dojem filmu. Na jednotku sa to vôbec nechytá.

Zmatená duše (2007)

Film mal tmavé aj svetlé chvílky. Herecký výkon Mathewa Perryho mi nevadil aj keď som bol niekedy zmätený aj ja. Dávam 3*.

Poltergeist (1982)

Horor, ktorý svojou atmosférou vedel niektorími scénami nastrašiť aj takého človeka ako som ja. Po zhliadnutí filmu môžem zaručiť príjemné ničím nerušené spanie.

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska (2006) (seriál)

Veľmi pekne spracovaný slovenský dokument o tých najvačších násilnostiach, ktoré boli spáchané v minulosti. Drsné scény s VYNIKAJÚCOU hudbou a s hlasom Tomáša Maštalíra robia z tohto dokumentu viac ako len priemerný.

Frekvence (2000)

Keď som čítal o čom tento film je, tak som to proste musel pozrieť! A sklamaný určite niesom ba naopak príjemne prekvapený. Prekvapený aj so slušných výkonov Denissa a Džejmsa. Iba za ten nápad musím dať kompletku 5*.

Bitva o Černobyl (2006)

Kto nevie ako to po výbuchu bolo, čo všetko museli spraviť a koľko toho obetovať, tak je tento dokument určený pre vás.

Cashback (2006)

Veľmi sa mi páčilo spracovanie filmu kamera, hudba a tiež veľmi pekné predstavy Bena, ktoré má veľa znás.

Jackass 3 (2010)

Paráda!!!!!!!! Tak pre ľudí čo majú Jackass radi, tak sa nasmejú dosť!

Volání o pomoc (2007)

Adam Sandler tak trochu inak. Moje pocity z tohoto filmu sú kladné. Jemne dojatý a očarený ako Sandler vie zahrať aj inú rolu. Film o človeku, ktorý sa vyrovnáva zo stratou blízkych osôb a pomôcť vyrovnať sa mu snaží jeho spolužiak z výšky. Film ma po celý čas bavil a nad hodnotením som ani nerozmýšľal za 5*.