Ošetřovatel (2011)

Ďalší zbytočný film, tváriaci sa ako komédia.O humore sa tu nedá hovoriť.Skôr je to dobre trápne a zvierací potenciál ja absolutne nevyužitý tak ako by mal.

Nekonečný příběh (1984)

Jeden z mojich najoblúbenejších filmov z detských čias a zároveň aj jeden z mojich naj filmov celkovo.

Maso a krev (1985)

Sympatické, surové, nepredvídateľné, vášnive.Z čias keď bol Rutger Hauer vo forme a mal našlipnuté na skvelú karieru.

Requiem pro panenku (1991)

V skutočnosti sa postava Geislerovej nevolá Marika ale Eva Kováčová a bola rómka.Momentálne už je z nej René, nakolko si zmenila pohlavie. V skutočnosti bola " Marika " ťažko zvládatelná a údajne mala fakt lesbický pomer s jednou vychovávateľkou. Filip Renč udalosti použil iba ako motiv, príbeh je trochu iný ako realita.No napriek tomu je vo filme uvedené, že je podľa skutočnej udalosti.

Biutiful (2010)

Zdlhavé, miestami nedopozerateľné.Skrátil by som to z tej vražednej stopáže kludne aj o polovicu.Možno potom by som to nemusel pozerať na 5 krát.Bardem samozrejme nesklamal.

Mládí (1992)

Film u mňa za 3 soundtrack za 5

Sucker Punch (2011)

Na začiatku som mal obavy že to bude trápne Bčko a že to ani nedopozerám.Teraz po pozretí som nadšený.Je to pre mňa malé filmové prekvapko roku 2011.Emily Browning nám od čias Lemony Sticketa vyrástla do krásy a moc jej to sluší. Osobne ma zaujal aj soundtrack (Emiliana Torrini, Bjork) ktorý sa chystám zadovážiť si. Myslím si, že veľa uživateľov CSFD svoje nízke hodnotenia ešte prehodnotí, pretože o pár rokov bude Sucker Punch kultovka.

Barbar Conan (2011)

Nečakal som nič a nič som ani nedostal.Prečo som vlastne na to išiel do kina ? Možno som bol zvedavý ako bude vypadať môj obľúbený film v novom kabáte.Bol som zvedavý, či sa podarí Jasonovi Momoovi adekvátne nahradiť Arnieho.( Teraz už viem, že sa mu to nepodarilo ). Skôr ako Barbar Conan mi to prišlo ako pokračovanie Súboja Titanov 2011 (ďalší priemerný remake ). Som celkom zvedavý ako bude sprznená " Red Sonja " .

Zkažená úča (2011)

Nebyť Cameron a jej nôh až po zem, vôbec by ma to nebavilo.Ale len vďaka nej to bola taká príjemná oddychovka. Síce si myslím, že by sa dalo z námetu vytrieskať rozhodne oveľa viac.

X-Men: První třída (2011)

Takto má vypadať "pokračovanie".Lepšie ako doterajší X - Meni s množstvom odkazov a prepojení na predchádzajúce filmy.Dosť som sa obával tohto filmu, ale bol som velmi príjemne prekvapený :)