Kráska a Ošklivka (2008)

Nie je to uplne zlý film..Je to podpriemerná komédia,ktorá sa aj napriek všetkým klišé dá pozerat. Výkon Hiltonky,ocenení zlatou malinou zodpovedá spomínanej cene. Iny herci sa celkom snažia ako tak hrat.A zase ku príkladu,ked hrá niekto s niekym,ako Paris,tak jasne že ju prehrá.. Chcel by som vidiet,ako by ju zvalcovala taká Streepová.Ale to sa nestane a budme radi(Myslím ich spoločný film)

Smrt modelky (2007)

Film "odzrkadluje" život Anny Nicole Smith. Ukazuje ju ako milujucu matku,ktorá nadovšetko miluje svojho syna.Cely film dookola omiela repliku,že jej syn je pre nu všetko.. Aby mu zabezpečila kvalitný život,dá sa na dráhu striptérky. V klube stretáva starého pána,ktorý si Annu zamiluje a oženi sa snou. Samozrejme,Anna sa tiež vydáva z lásky -ale asi k peniazom. No film na to nepoukazuje. Ukazuje Annu ako prostu dievčinu,ktorá vlastne všetko robí preto,lebo miluje svojho syna.. No a tiež chce byt druhá Marilyn Monroe. Celý fim mi išla na nervy Willa Ford ako Anna..Jej herectvo je preafetované,ale aj Anna Nicole bola preafektovaná, preto Wille ako herečke sedia tie časti,kde Annu fotia a ona pozuje. Tak presne si aj ja pamatam Annu.Inak Willa striela vedla. A dost ma iritovala aj ta jej lacná parochna. Anna bola známa tým,že mala velke silikony,bola Playmate,stále bojovala s nadváhou,vydala sa za stareho milionára a stále sa sudila o jeho majetok. Tieto témy film berie fakt len okrajovo. Scénáristovi bud niekto dobre zplatil,aby Annu ukázal v tomto svetle,alebo si k slávnemu menu vykonštruoval vlastnú strory. Moc reality totiž scenár nepojedol.Nepamatam si,že by jej syn zomrel pri jej posteli. Skor sa mi zdá,že sa niekde predrogoval. Kladiem si otázku,či vobec tento film nie je zbytočny.. A ak niekto chcel natočit film o Smithovej,tak ju mal zobrazit realne a nie takto,je to fraška.

Choking Hazard (2004) odpad!

Fakt klenot českej kinematografie!

Podvod (2008)

Film so pozeral iba kvoli Ewanovi a Hughovi.. U Hugha sa to dá ešte prepáčit,ale Ewana v poslednej dobe vídam len v slabých filmoch.. Chlapče,takto sa do hereckej Top Elity nedostaneš,aj ked nato máš..

Zombies: Den-D přichází (2008)

Som už unavený z tohto žánru..Všetko na jedno kopyto.. Zlata éra ZOMBIES hororov skončila v 80tych rokoch.. Vynimkou je Rodriguezová PLANET TERROR..Inak som nevidel žiadny dobry Zombiee horor už roky..

Herkules v New Yorku (1970)

Zo Zoo ušiel medved...ARNIE-Hercules zoskoči z koča a vrhne sa na medveda.. Medved po nakladačke od ARNIEHO-Herculesa nemože preglgnut tu potupu a odchádza z New Yorku.Sadá do lietadla a smer SLOVENSKO.. V 80 rokoch sa stal populárnym v relácii pre deti a mládež "Zlatá Brána". Po zrušení relácie po medvedovi ani stopy. Taký Arnie je guvernér... Co keby to bolo naopak...hm?Bol by medved guvernerom? 8)))

Milenci a vrazi (2004)

Ak je knižná predloha akokolvek dobrá,film ma znechutil ju čítat. Jedna * je Zlate Adamovskej,aj ked si viem jej postavu predstavit v kvalitnejšom filme.

Crash Road (2007) odpad!

Agáta je velmi neschopná herečka vo velmi neschopnom filme.

Zrcadla (2008)

Na horor,slabé,Ale to je skôr problém scenára.Inak v Ajovi vidím velku buducnost,čo sa hororu týka. Najlepšia scéna je tá s Amy Smart..Inak,velka nuda.

Live 8 (2005) (koncert)

Skvelá myšlienka,pastva pre oči a uši každeho hudobného fanúšika s morálnym cítením.