Kill Bill (2003)

Jednotka (Vol 1) Kill Bill je proste super tak pomiešať príbeh dokázal kvalitne Quentin Tarantino,že ma to uchvátilo.Tým miešaním myslím prelom jednotlivých kapitol filmu.Umu Thurman som zatiaľ nevidel nikde lepšie hrať.S mečom to tejto blond kráske rozhodne ide lepšie ako s fénom (akože vtip).Výborné súboje aj začatý príbeh.Ľutujem,že som tento film nevidel v kine.A ten meč od Hatori Hanzu (neviem či je to správne) výborne seká.

Wimbledon (2004)

Tenis mám moc rád a Kirsten Dunst tiež ako to inak mohlo teda dopadnúť.Milá nevtieravá romantická komédia o tenise.Dvaja herci v hlavných rolách k sebe výborne zapadli inak povedané hodia sa k sebe.Milý začiatok a veľa milých úsmevných situácií.Tento film má proste šmrnc a na relaxovanie je úplne ideálny.Krásny filmček.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) odpad!

Ak tomuto dával niekto lepšie hodnotenie ako jednu hviezdičku tak to bola úcta k skvelej jednotke.Inak tento film nesmierne nudí.Chýba hlavná postava s jednotky a to je tiež chyba.Zbytočne natáčaný film.

Pokémon 2: Síla jednotlivce (1999)

Dvojka je najlepší pokémon film (Zatiaľ som videl 10 filmov).Ash musí zachrániť svet a pomáhať mu bude nie len jeho pokémonový priatel pikachu ale aj jeho priatelia.Dokáže zobudiť piesňou nádej ktorá hlboko spinká na dne oceánu?

Auta (2006)

Juj čo povedať k tomuto animovanému filmu.Tento film je rozhodne pre celú rodinu.Musím sa priznať,že tento "animák" ma dojal k slzám(možno je to trápne ale mne je to fuk).Príbeh je naozaj prepracovaný od prvého do posledného záberu som sa bavil.Rozhodne odporúčam si ho pozrieť.

Underworld (2003)

Film vsadil na použitie Upírov a Lykantov (vlkodlakov).Kate Beckinsale sa mi v tomto filme veľmi páčila ako hlavná hrdinka splnila očakávania.Súboje sú na lepšej ako strednej úrovni.V underworlde (vo filme) nie je nič dopredu jasné s tohoto pohľadu je lepšia jednotka ako dvojka ale to je tak asi všetko.Dobrý začiatok príbehu.

Underworld: Evolution (2006)

Dvojka Underworld evolution sa mi páčila viac ako jednotka napriek tomu,že tu má o kúsok horšie hodnotenia.Príbeh odhaľuje viac minulosť tak toho viac človek pri jeho pozeraní pochopí.Že kto je kto a ako sa vyvíjala história.Ku koncu je žiaľ ľahko predvídateľný ale príjemne graduje.

Eragon (2006)

Eragon je dobrá rozprávka a priemerný film.Viac by sa mi páčilo keby sa začiatok predlžoval kým sa zoznamoval s drakom.Pretože ten moment odkedy nájde vajíčko draka je zaujímavý.Ja som si film celkom užil aj keď mohol ma viac potešiť už spomínaním faktom.Ešte niekto hovoril že sa podobám na hlavného hrdinu tak 3 no :).

Pátý element (1997)

Veľmi dobrý film s pointou a s dobrým obsadeným hlavných úloh.Bruce Willis,Gary Oldman,Milla Jovovich hrajú podla mňa dokonca nadštandardne ako sme na nich zvyknutý.Keď povie Milla Jovovich Multipass znie to tak "fajnovo" :D.Super je vykresľovaný aj svet v budúcnosti.

Resident Evil: Zánik (2007)

Resident Evil: Extinction ako je aj vidieť v hodnoteniach je lepšia ako dvojka (apocalypse) vyrovnáva sa dokonca jednotke čiže zase krok na svoju pozíciu akú vytvorila jednotka.Je to dobrý akčný film.Atmosféra pohlcuje a keď sa za tú krátku dobu koľko film trvá dostanete do filmu tak jeho koniec je hádam tým najlepším s filmu.Žiadne spoilery len to,že to je jeden pekný pohľad.