Past (1999)

Průměrný thriller, ve kterém se ze vší té průměrnosti vymyká jen málokdy průměrný Sean Connery.

Superman (1993) (seriál)

V tomhle seriálu prostě o komiksovou stylizaci ani nezavadíte. Jedná se o naprosto obyčejný seriál, kde má ovšem hlavní hrdina jiný rozpoznávací znak než jinde, to znamená místo např. školní tašky na zádech nosí tajemný modrý pláštík s rudým S na hrudi. Umí létat a kromě toho, že občas někoho bokem zachrání, řeší problémy obdobné jako vy či já.

Propast (1989)

Nádhera. Jedná se o mírumilovnou SCI-FI, která v žádném případě není odfláknutá. Skvěle vytvořená atmosféra a opravdu výborné efekty.Legenda.

Superman 3 (1983)

No tady už to s tou nadsázkou trochu přepískli.

Superman 2 (1980)

Superman má konečně rovnocenné soupeře. A jsou hed tři! Nejlepší z celého tohoto dílu je podle mě úvodní scéna s Lexem Lutherem. Gene Hackmann je tu prostě dokonalý.

Superman (1978)

Tenhle film má svůj zvláštní styl, který je ovšem skrytý tak umně, že to je možná fata morgána. Je tu akce i vtip. Jestli to opravdu natočili Britové, pak je to jeden z těch lepších britských filmů. P.S. Děti, tohle doma nezkoušejte.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Po přečtení všech recenzí v novinách jsem čekal, že to bude horší. Dívat se na to dá a když se překousnou některé momenty, o kterých už se tu pár lidí zmínilo, tak je to vlastně na to, že se už jedná o šestý díl velmi slušná podívaná.

Nico - víc než zákon (1988)

Hrůza. Jeden z důvodů proč nemám Stevena Seagal rád. Viděl jsem to jen jednou, ale žaludek se mi zvedá ještě teď.

Nezralé maliny (1980) (TV film)

Jedna z těch lepších televizních inscenací, která je výjimečná hvězdným hereckým obsazením a tomu odpovídajícími výkony. Miloš Nedbal a Jiřina Šejbalová se zde rozloučili se svojí uměleckou dráhou. Nedlouho poté zemřeli.