Hotel Paradise (2012) (pořad)

Jeden z několika reality show - omylů. Koncept soutěže postavený na neustálém dohadování jednotlivých členů, které nemělo ani hlavu ani patu, sexuálním harašení a postupném magoření jednotlivých členů. Tato reality show, jak tiše přišla, tak i tiše odešla. Na vyhlášení vítězů bylo vidět, že autorům již došli peníze a sami byli rádi, že už je konec. Závěrem lze dodat, že hloupou soutěž vyhrála jedna z nejhloupějších soutěžících, co tam byla, takže asi soutěž splnila svůj účel.

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

Výborný pořad, dokud jsem se dívala na Kdo přežije, nemyslela jsem si, že by mě nějaký jiný pořad mohl tak zaujmout. Prvotní názor na amazing race byl spíše negativní, jelikož bych řekla, že byl i ovlivněn mým vnitřním rozpoložením z toho, že na Kdo přežije končí "na úkor" nějakého jiného pořadu. Ovšem Amazing race mě nakonec úplně pohltil. Samotnému diváku nenabízí pouze zábavu a napětí, ale i určitý koncept poznání nových míst a lidské mentality v jiných státech. Momentálně jsem dokoukala 9. řadu, do této doby mi neunikl ani jeden díl, ovšem v poslední době dochází k opakování určitých úkolů a zemí, kde jsou úkoly prováděny. Navrhovala bych tak nějaké určité oživení, jakým byla např řada s rodinami. Jinak opravdu supr pořad!

Auto Moto Styl (2008) (pořad)

Moderátor byl tak pozoruhodný, že jsem nevěděla, jestli se jedná o pořad o autech či o komediální taškařici s trapnými vtipy. Opravdu "odborník" na pravém místě:)

Vtip za stovku! (2012) (pořad) odpad!

Několik pořadů o vtipech už tu bylo, ale vzhledem k tomu, že spousta vtipů je tak ohraných, že své kouzlo už ztratili před pár lety, tento pořad není ani vtipný, ani zábavný. Spojení rádoby "moderátorů" mi též nepřijde moc šťastné. Korunu tomu nasazuje ten šašek s kytarou, co si hraje na umělce..U mě rozhodně propadák a ztráta času.

Konečně spolu (2007)

Spíše tragičtější, traumatičtější film o adopci, o vlastních a cizích dětech. Proti ději nic nemám, námět zajímavý, ale z Helen Hunt udělali chudinku ztroskotankyni, která vzhledově vypadá, že právě prožila konec světa. Zároveň ke Colinu Firthovi vůbec neseděla jeho role labilního přítele, který to má v hlavě trošku pomatené.

Dál než se zdálo (2010)

Mám ráda romantický komedie, a miluju Drew, ale tohle mě nijak moc nebralo. Samotnej film na mě nijak nezapůsobil, nevyvolal u mě žádný emoce, jako třeba jiné romanťárny.. Aspoň, že tam byla Drew, ta to vždycky zachrání :))

Ten nejlepší (2000)

Nějak jsem jim to prostě nevěřila. Gooding nepůsobil moc přesvědčivě a chvílema mi to přišlo spíše jak parodice na životopisný film.

Tančím, abych žil (2006)

Klasický námět napravení mladých černých amerických teenagerů naprosto cizím člověkem, který si získá jejich důvěru. Naleznou tak úctu nejen k sobě, ale i k ostatním lidem a dostanou možnost zapřemýšlet o tom, jak mohou změnit svůj osud. Řekla bych, že skoro totožné se sestrou v akci a pododnými náměty...koukatelné, pohodové, jinak nefascinující :)