Astronautova žena (1999)

Přidala bych hvězdičky za napětí, které provázelo celý film. Byla jsem napjatá jako struna, čekala jsem, co se přihodí, občas jsem byla na hranici šoku. Ovšem přišlo mi, jak celý propracovaný děj a struktura filmu byla na konci uťata a závěr mi přišel takový nehoden předchozí práce.

Helena (2012) (seriál)

Čekala jsem, že to regulérně nahradí Comeback, ale ani náhodou. Comeback mbyl vtipný, zábavný a působil tak nějak přirozeně oproti tomuhle sitcomu. Ten působí násilně, na vtipných pasážích je vidět,jak jsou tam vtlačeny jen proto, aby pořad působil zábavně, ale na místo toho působí nudně, až trapně.

Jako malé děti (2006)

Neuvěřitelně silný zážitek, film mě opravdu pohltil, závěr opravdu neuvěřitelný. Libí se mi hlubší myšlenka, která podkresluje hlavní děj filmu. Nechápu, jak tu někdo může psát "velmi příjemný film". Tento film nebyl příjemný a v tom je právě jeho síla.

Týden bez závazků (2011)

Pohodvá relaxační komedie. Rozhodně doporučuji, pokud hledáte nějakou odpočinkovou komedii s prvky romantiky. Zajímavý nápad na dějovou línii, ba i prvky trapnosti jsou zde zcela minimalizovány, takže rozhodně hurá do toho;)

Co se doma usmaží (1998)

Uhozeně uhozená, ani bych neřekla, že komedie. Dávám půl hvězdičky za krásně zrzavé kudrliny Drew a půl hvězdy za krásný úsměv Luka. Nebýt tam Drew, tak jsem ten film s klidným pohledem přešla v televizním programu.

Pevnost Boyard (1998) (pořad)

Nehodnotná parodie na původní francouzský Pevnost Boyard. V tomto podání to spíše působí směšně, nezajímavě a v divákovi to rozhodně nevyvolává touhu po dobrodružství či napětí. Největším přehmatem jsou oba moderátoři, kteří si hrají na zlého a hodného policajta. Ovšem jejich role by se měli spíše jmenovat hloupá blondýnka a trapný pan navíc, který mě svými rádoby hláškami neuvěřitelně konsternuje. Třešničkou na dortu je ten strejda ve věži, který se musí tak max. sám sobě smát, když se na to doma v televizi dívá. Chtěla jsem, aby se pevnost vrátila, ale tohle opravdu neni ta správná cesta.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Tak toto opravdu už je moc. Dobře, Superstar byla první, to jí nemůžeme upírat, TALENT už byl na pováženou, ale HLAS je teda dobrej průser s prominutim. Přijde mi to jako uměle vykonstruovaný pořad, který absolutně nevlákává diváka do děje. U Superstar byl přitažlivý samotný casting a postupný vývoj jednotlivých osobností, který ovšem byl zde přeskočen a ukazuje nám již zpěváky, hned tam i byla dcera Petry Černocké, samozřejmě v doprovodu své maminky. Celý pořad podtrhují tokající Darinka s Rytmusem, kdy na samotné tokání upozorňují i Vojtek s Davidem. Jedinou světlou myšlenkou pořadu je to, že se snaží hodnotit zpěváky pouze podle hlasu, asi tak, jak by to mělo být vždy, nemělo by záležet ni na věku ni na vzhledu, ale pokud je to pěvecká soutěž, tak pouze na zpěvu.

Nestyda (2008)

Tak jsem se konečně podívala na Nestydu. Byla jsem v očekávání, že film bude zábavný s jistou nadsázkou, ale to bych se opravdu hodně načekala. I přesto, že se snímek prezentuje jako komedie, humoru nepobral, co je silnice dlouhá. Jedná se tak o nudnější tragikomedii, ze které si po jejím shlédnutí nebudete pamatovat ani nejmenší scénku.

P.S. Miluji Tě (2007)

Báječný romantický film, u kterého minimálně každá žena bude tak 3krát dlouze plakat. Na obhajobu tohotu filmu je nutno říct, že i přesto, že je to romantický film, nejedná se pouze o takový ten fádní romanťák s happy endem, ale jedná se rozhodně o něco vyjímečného v rámci tohoto žánru. Zároveň Hilary je zde dokonale krásná :) Takže pro mě je to za plných 5*, jelikož já ráda idealistické romantické pohádky.;)

Láska je láska (2012)

Tragikomedie o lásce všeho druhu zaměřující se na soudobé sociální a lidské problémy. Film ukazuje nejen několik, jakýchsi typů lásky, ale ukazuje i nevraživost soudobé společnosti. Po dlouhé době český film, který se mi opravdu líbil, zaujal, a ze které si pamatuju více, než jen pár humorných scének. I když na druhou stranu největší zásluhu na úspěhu filmu má jednoznačně Simona Stašová, které svůj komický potenciál využila bezezbytku precicně :). Stejně tak i Ondřej Vetchý. Ovšem jako filmový pár mi nějak nešli dohromady.;)