Criminal: V hlavě zločince (2016)

Vďakabohu, že Ryan šiel do Kevina, lebo ak by Kevin šiel do Ryana, film by šiel doprdele ! Kevin je megasympaťák, ale toho čuráka hral celkom dobre. Gadot mi príliš neprekážala, ale mať vo filme Scotta Adkinsa a nevidieť ho sa tĺcť, to je ako pustiť si Kobru 11 a Semir Gerkhan by ani raz nešoféroval na diaľnici. Inak to nebolo až také zlé, skrátiť o 15 minút, koniec mohol byť menej sladký a bolo by to možno za 4. Inak len 3*** a 70,629%

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Strašná nuda. Ale neviem si predstaviť ako inak by sa to dalo natočiť, nakoľko 30te roky v Amerike boli asi rovnako nudné. 2** za neokukané obdobie 30tych rokov a ústrednú trojicu. 21,014%

Smrt do roku 2020 (2020) (TV film)

Najlepšia je jednoznačne Cristin Milioti a jej prihoretá, "nerasistická" americká wife (a.k.a. puča roka !) Inak priemer. Jednoznačne mierené americkému divákovi, ktorý má klasické klapky na očiach a nezaujíma ho nič iné, IBA AMERIKA ! 60,102%

Poslední chlap na Zemi (2015) (seriál)

Akonáhle pribudla ďalšia postava (neskutočne nesympaticka ušušlaná Krisen Šááál), stratilo to na atraktivite. Mohlo to mať neskutočné grády, ďalej som to však nedokázal pozerať ! 1* za ten krátky úsek, kde bol Phil ozaj "Last man on earth". 11,081%

Tunel (2019)

Na môj vkus až príliš mnoho debilných rozhodnutí na jedného obyvateľa tunela na m2. V tomto tuneli za zišli asi tí najdementnejší ľudia z celého Nórska ! Jediná operátorka, jediné záchranárske auto na celý film, jediný záchranár. Strašná kktina. "Livingdead" to zrhnul asi najpresnejšie ! 1* za to že je to v Nórsku. 11,918%

Když nás vidí (2019) (seriál)

Fucking racistic unfair !!! Dalo sa to zmáknuť aj za kratšie, niektoré pasáže ma doslova srali, pretože boli zbytočné, ale ako celok táto miniséria ponúka zaujímavý príbeh, ktorý stojí za to si pozrieť. Smutné je, že takýchto príbehov je neúrekom. 4**** a 76,192%

Psí poslání 2 (2019)

Stále vydarené, na jednotku sa to však už nechytá, emočne ani príbehovo. Akoby sa psy rodili iba v okolí hlavnej hrdinky. Tých náhod tam na mňa bolo už akosi príliš... Slabšie 4**** a 71,472%

Milenky (2018) (seriál)

Kroner je asi mierne zakomplexovaný človek, ktorý nedokáže ponúknuť dej filmu alebo seriálu zasadený do prostredia, ktoré je trošku bližšie cielenému publiku, a to je stredná trieda ! Každá musí žiť v luxusnom dome, asi by sme sa posrali keby mala niektorá nebodaj byt v Petržalke, to už by ale asi nebolo to pravé orechové. Veľmi povrchný seriál. 2** a 29,202%

Šťastný nový rok (2019)

Pomiešané lokality Tatier, ktoré poznám ako vlastné boty ma trošku pobavili, ale úprimne musím priznať, že som čakal väčší brak. Ale vyhlásenie producentky Adriany Kronerovej o "pocte starým filmom, a očakávaní, že sa aj z tohto stane "klasika" je asi najvtipnejšia hláška v rámci filmu a jeho aury ;) Nechápem, prečo všetky postavy v súčasnej dobe musia byť z vyššej spoločenskej vrstvy a dávať nám to vizuálne jasne najavo. Marcinková nahodená jak Berlusconiho kurva, ostatní tiež nechodili v klasických odevoch, o trápnej scénke z nakupovania ani nevravím... Ak si spomínam na staršiu klasiku, ktorej chcú dať týmto filmom hold, tak Homolkovci, S tebou mňe baví svět, Pelišky a podobne, to všetko boli civilisti z tzv. strednej, až nižšej triedy, a nikomu nevadilo že sa nevyvážajú v drahých autách a niesu naobliekaní v ultra značkovom oblečení.. Toľko môj postreh. Inak slabšie 3*** a 54,011%

Pád anděla (2019)

Mám rád, keď sa z hlavného hrdinu stane psanec, a musí očistiť svoje meno. Do tretice asi najvydarenejšia časť, v rámci žánru som spokojný ! Akurát tú krivú hubu by si mohol dať Gerard opraviť ! 3a pol*** a 70,101%