Ivoman

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 16.6.2019  20:54
    À fond (2016)

Za toho maniaka v žlutým bavoráčku dávám plný počet, velice k tomu přispěl i slovenský šílený dabing. :-D :-D :-D

• 1.5.2019  19:15
    The Terror (TV seriál) (2018)

Tři jen za to, že jsem vydržel do konce. Seriál není ani drama ani horor, spíš polodokumentární pseudovyprávění ve stylu Ztraceni. Pokud se opravdu jedná o pravdivé vyprávění, tak se tomu dá stejně věřit jen na 10%, protože u drtivé většiny akcí nemohl být přítomen jeden člověk a vše zapisoval jen z doslechu. Do konce mě udržely jen silné herecké nuance jednotlivých herců. V současné době věc nemyslitelná, aby bylo pospolu stovka lidí několik desítek měsíců. Do měsíce by byli všichni mrtví. Poslední dva díly na 4 hvězdy, ale opět závěr bez konce. Kdy už to přestane ?

• 26.4.2019  21:12
    Skvrna (TV seriál) (2019)

Kupodivu pěkný počin, samozřejmě může mít každý spoustu výhrad, ale celkově to funguje. Na tu spoustu postav nešlo v tak krátkém rozmezí rozehrát jejich detailnější charaktery (jak si každý myslí, že to jde rozehrát v pár minutách nebo co), ale celkově to fungovalo.

• 8.4.2019  17:36
    Profesor T. (TV seriál) (2018)

Nevěřil jsem, že Řezníček to dá, ale utáhl celý seriál. Bavil jsem se. Jediné mínus je chování kapitánky Policie ČR, takhle jestli to tam fakt vypadá, tak se nedivím, že to vypadá, jak to vypadá s celou Policií ČR.

• 6.4.2019  16:03

Hororový to teda moc nebylo, podle triků lepší béčko, ale je to fakt maximálně jednohubka.

• 5.4.2019  14:41

Dost zmatený. Překrývají se 3 časové linky a někdy člověk neví v kterou časovou osu se co událo, zbytečně překombinovaný. Nebýt dvou hlavních herců, kteří tuto sérii táhli kompletně na svých bedrech, tak by se to nedalo ani dokoukat.

• 2.4.2019  21:04
    Hra smrti 2 (1981)

V 80 kách možná super, dneska by to byl propadák největšího kalibru. To jeho ječení a žádný viditelný kontakt jsou pro současnou kinematografii naprosto příšerné.

• 2.4.2019  21:03
    Hra smrti (1978)

• 24.3.2019  23:31
    Evilenko (2004)

Proti filmu Občan X je to naprostý odpad.

• 24.3.2019  21:38
    Občan X (TV film) (1995)

Naprosto fantasticky natočeno.

• 10.2.2019  16:31
    MOST! (TV seriál) (2019)

Obrovská slabota. Prakticky je to něco načnuto, ale nedotaženo z 90% do konce. Určité scény jsou velice dobré, ale kdybychom je vystříhaly, tak dostaneme z 8 dílů jeden suprovej na cca 80%. Šukání, honění to je o hovně, přestavba bráchy na ségru super, ale využito na cca 50%. ///// Další ze seriálů, který dostávají 5 hvězdiček za to, že jsou o cigánech , ale jak je to natočeno nikoho nezajímá. Protože natočeno je to na pyču.

• 9.2.2019  15:41

Jedna hvězdička za velký počet střílení, druhá za to, že tolik nábojů ti borci unesli, jsou to fakt borci. Jinak píčovina. Podruhý se na to nikdy nepodívám.

• 12.1.2019  19:20

Dost nesourodá parta nemocných vojáků, která funguje jen tak jakoby. Postav je tolik, že se nestihnou nějak více ukázat, predátorů je najednou víc a jsou větší a někteří hodní či co, no prostě taková tuctovka, která si částečně tropí srandu sama ze sebe.

• 6.1.2019  09:53
    22 July (2018)

Takže se tady dokonce mažou i komentáře, no moooooc pěkný. :-) Ať žije cenzura.

• 5.1.2019  19:46

Nejslabší Marvelovka. Výrazně tomu pomohlo 3D, ty záběry z letu jsou nádherné. Opět potěšil Stan Lee. Bohužel byl film účelově natočen s černochy pro černochy a s posláním, kterému neuvěří nikdo na světě ani na vteřinu. ***** Kupodivu z toho bude velmi populární dílo mezi rasisty. Negři se mlátí mezi sebou a netahají do toho bílou podřadnou rasu. :-) A když si černoch nasadí masku opice a vydává u toho skřeky, tak teda podle mne, uráží sám sebe a nemůže se pak divit, že je s opicema někdo srovnává. S tím jsou spojený i ty tanečky a "zdobení" pysků apod. Také šíleně působí scéna, kdy jen tak král přijme další výzvu na souboj, aniž by ho k tomu někdo nutil a když prohraje, tak se ostatní hned jen tak podrobí naprostému cizinci s jasnými nepřátelskými úmysly. Proto nikde nefunguje na světě přímo černošský stát, který by byl samostatný a plně funkční.

• 30.12.2018  21:37
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Tak hrozný to není, neblázněte. Už jenom že si udělali srandu z původní upoutávky. :-) První díl taková klasika alá Polreich. Zato v druhém dílu se krásně představila Ostrava, tam bych tedy nechtěl skončit bydlet. :-D Po třetím díle jsem upravil ze 3* na 1*. Borec v Motorestu (ten by potřeboval 5*) s nima pěkně vyběhl a když chtěl po tom taliánovi, aby si stoupnul ke grillu, tak utekl jak malej kluk a potom za pár hodin borca z motorestu pomlouval jak chudák. Ty dva ze čtvrtýho dílu budou doufám od vysílání všichni bojkovat, ale češi si nechají klidně srát do rypáka, jak je ti dva pičusové omrdávají a pomlouvají a budou u nich dál v té jejich předražené "restauraci" nechávat svoje prachy, protože jsou přece na Lipně a ať to stojí co to stojí. Osobně pokud se dostanu na Lipno, půjdu si to k nim vychutnat. Udělám velkou objednávku a odejdu od těch hovad bez konzumace a bez zaplacení. Až ve čtvrtém díle talián vzal vařečku do ruky, tři díly za něj vařili různí kuchaři, stejně i tak předvedl takové to správné kulové a během 45 vteřin hotovo. V pátém díle na kameru paní provozní prakticky všechno pochválí a za rohem u Havloidního sluníčkářského prasopsa starosty ji shodí jak největší blbou kundu, která kdy provozovala restauraci. S tímto sráčem si notovali tak, že jsem čekal, že si ho s taliánem zrovna vykouří před kamerou. Jediné pozitivum pátého dílu bylo, že na konci udělili plný počet hvězdiček ženské, která pro restauraci viditelně žije. V posledním šestém díle vzala matka do ruky výrobu bylinkového másla a vypadala u toho jako panna co drží poprvé ocas, hned druhý den si přivezli zase kuchaře ze své restaurace. ***** Více než 6 dílů tohoto pořadu těžko uvidíme. Naštěstí. Zase se totiž ukázalo, že když dva dělají totéž, není to totéž.

• 28.12.2018  08:19
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Radši se podívám 10 x na tuto krásnou pohádku, než znovu na Tři bratry od senilního zhuleného Zdeňka Svěráka.

• 22.12.2018  19:35
    Utajený šéf (TV pořad) (2018)

Nejhorší debil byl šéf PUBu, odhadl jsem ho hned na začátku a na konci se to potvrdilo. BUDE TO JAK ŘÍKÁM, JÁ TY PRAVIDLA NAPSAL A TAK JE TO DOBŘE. Ubožák zkurvenej.

• 21.12.2018  19:43
    Světlu vstříc (TV seriál) (2018)

Jednu hvězdičku ? Odpad ? Špatně. Co jste čekali ? Drama ? Pusťte si Hamleta, todle je nadčasové dílo. Přesně a jasně popsáno. Anekdotické příběhy z krematoria, které se musí brát s nadhledem a grácií přesně jak to bylo natočeno. Jediné mínus (nestrhávám hvězdičku) je, že to natočil stejný režisér, který stojí za píčovinou Kancelář Blaník. Blaník je tak amatérsky natočen, že to prostě nechápu, jak to mohl natočit stejný rejžák.

• 8.12.2018  17:59
    Dovolená v éře páry (TV pořad) (2018)

Kapku slabší než první série, ale bavilo nás to doma všechny.

• 2.12.2018  19:19
    Akční park (2018)

Zklamání díky menšímu počtu akčních scén, které jsem očekával. Ty akční scény, které ve filmu jsou, jsou skvělé, ale málo, ty co se dějí na pozadí jsou dobré, ale i tak málo. Prostě na Johnyho to bylo málo.

• 19.11.2018  19:40

Sračka film o sračce režisérovi a jeho sračkofilmu.

• 19.11.2018  19:30
    Pokoj (2003)

Bože Kriste, kterej zkurvenej krypl tomuto může dát plný počet hvězdiček ? Zamyslete se nad sebou vy zmrdi !!!

• 19.11.2018  18:39

Ve 3D a 5.1 zvukem super pokoukáníčko, určitě si rád pustím znovu. Jediný co vytknu, je ta potetovaná fetka, která vypadá jak digitálně nakreslená a megalodon ju nesežere. To mě jediný velmi zklamalo. ;-)

• 14.11.2018  20:07
    Tomb Raider (2018)

Toto je nástupce Angleiny Jolie ? Tato ufňukaná bezprsá nicka ? No děsný. Příště se dočkáme genderově vyváženého bezpohlavního jedince asi. Absolutně nevyužité 3D, půlka CGI efektů katastrofální, dvě hvězdičky jsou až moc.

• 6.11.2018  18:51

Příběh tu byl stokrát. Závěrečná pointa dvěstěkrát. Ale natočeno je to skvěle prostě, to se tomu upřít nedá.

• 3.11.2018  02:15

Bože Kriste to mělo být co jako ? Vyvolání války ? Amíci už neví co by, tak jdou touto cestou prasata ? Čekal jsem vtipnou komedii. Po půl hodině jsem nevěděl jestli se nedopouštím nějakého teroristického činu jen tím, že na to koukám. Absolutní spodina Sandlera.

• 2.11.2018  22:42

Vzhledem k tomu, že přežil LL COOL J, tak přidávám 4 hvězdu. A to opomíjím fakt, že v tomto filmu byl nejlepší herec, i Samuel se mohl jít schovat, protože s těma jeho kecama jsem jen čekal, kdy mu z prdele vyjede americká vlajka a on tomu bude osobně salutovat.

• 2.11.2018  18:20
    Máš ji! (2018)

Zklamání. Sice perfektně natočené a nápadité akce, ale totálně málo a ten roztáhnutý konec kde se 20 minut jen mluví patetické kecy, no děs.

• 29.10.2018  19:53

Připravte se na pravý čínský film. Jejich vyprávění, jejich styl a všechno co k tomu patří. Silné téma, vtípky, vážnost a to vše v jednom filmu a nejlépe v jednom záběru. Já se bavil. Ale musíte přistoupit na jejich styl.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13