Legenda jménem T-34 (2018)

Takhle si hráč WoT představuje film s tanky. Takhle si hráč WoT představuje zpomalené záběry při bitvách s tanky. Takhle MÁ VYPADAT FILM O TANCÍCH !!! Není dle pravdy ? A co ? Který film je opravdu ? Je zde pár špatných CGI ? A co ? Ale vidět detailně dingání střel o bok tanku a vidět zpomaleně průstřel tanku a vidět přes celý plátno kurvujícího řidiče tanku s cígem v tlamě ? To je to co jsem chtěl kurva vidět !!! U scén kdy lítá T-34 ka po lesích ČR jsem slzel, protože takovou věc chce vidět člověk na živo. Tenhle film by patřil převést do 3D a museli by zde přidat 6tou hvzdičku, protože scény z tanku by získaly naprosto novou konzinstenci obrazu a byl by to film století. * * * За Сталина ! Ура ! Ура ! Ура !

Trojitá hrozba (2019)

Taková ta klasika. Adkins jako další maniakální zabiják, White dobrej, ale viditelně nesměl prohrát při boji, proto dopadl jak dopadl, Iko tentokrát nechal vcelku v pozadí svoje umění, Tony předvádí co se očekává a pro nás málo známý Tiger je skvělej. Taková ta malá linka, kdy se poodkrývá homosexuální vztah mezi Tigerem a Tonym, zůstane neodkrytá a jen v pár náznacích a úsměvech. Asiati by asi takové hvězdy nechtěli vidět jak se líbají ...

Lovec (2018) (seriál)

No jako velká slabota, to už se víc děje i v Pitavalu malého města. To se opravdu dělo v té době v Itálii, byla otevřená válka mafie se státem Itálie. Seriál to více než méně bagatelizoval na pár vražd a režisér se rozhodl, že zpomalené záběry využije na to, aby zpomaleně hlavní hrdina chodil, aby se zpomaleně otáčel, aby si zpomaleně zapaloval cígo, všechno dělal zpomaleně, kromě akce. Když už dojde na nějakou tu malou akcičku, tak proběhne během pár desítek vteřin aniž se rozkoukáte a už zpomaleně odchází hlavní hrdina. Jo a všichni italští herci, kteří hrají teenagery, vypadají neustále nadrženě na stejné pohlaví.

Terminátor: Temný osud (2019)

Čekal jsem víc. Bez 3D to je na 3 hvězdy. Triky sem tam vymazlený, ale drtivá většina v noci, aby to bylo levnější. Bohužel.

Aladin (2019)

3D pomohlo. Nej postavy ? Koberec a tygr.

Tenkrát v Hollywoodu (2019) odpad!

Přetočit rychlostí 5x na stopáž 150 minut a pak pustit. Sračka roku ? Spíš desetiletí ! 150 minut se dívat na film, kde se nic, ale opravdu NIC neděje a pak tady slintat jak to bylo skvělý, protože se to líbilo v jůesej ? Ani hovno ! Bylo tam jen hromada známých tváří, hromada známých tváří dějin a kromě závěrečných 15ti minut, byl ten film totálně o posrané prdeli.

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Opět další émerický seriál, u kterého člověka jímá děs a hrůza, proč vůbec vzniknul a proč se vůbec někomu líbí. Pošahaná (spíše šílená až retardovaná) rodina rakvičků, kteří na sebe nabalují podobné zkrachovalé existence, o který by člověk ani pohledem nezavadil. Ta stará vraždu Růth byla nejlepší, celý seriál jen řve, kvičí nebo brečí. Mít takové zjevení jako má tahle rodinka každý den, tak se dobrovolně po prvním zjevení mrtvého odprásknu. A prý že posledních deset minut je nejdomnější co kdo kdy viděl. Já se u toho konečně zasmál. Herci museli po natáčení s velkou pravděpodobností absovovat detoxikační centrum, protože tohle se uhrát nedá, tohle muselo zalézt pod kůži. Otřes čemu émeričani tleskají a s nimi i burani v ČR jak koukám. A ponaučení ze seriálu ? Fetujte. Fetujte hodně a všechno. Mrdejte. Mrdejte všechny co chtějí a všechno co chce mrdat vás nechejte vás mrdat.

John Wick 3 (2019)

Parodie sama na sebe. Spousta špatných CGI efektů a u těch čoklů jsem se asi nasmál nejvíc. :-)

Duch ve stroji (2017)

Pár pěkných momentů pro 3D, ale tak nějak celkově to na mě velký dojem neudělalo.