Hra smrti 2 (1981)

V 80 kách možná super, dneska by to byl propadák největšího kalibru. To jeho ječení a žádný viditelný kontakt jsou pro současnou kinematografii naprosto příšerné.

Hra smrti (1978)

Evilenko (2004) odpad!

Proti filmu Občan X je to naprostý odpad.

Občan X (1995) (TV film)

Naprosto fantasticky natočeno.

MOST! (2019) (seriál)

Obrovská slabota. Prakticky je to něco načnuto, ale nedotaženo z 90% do konce. Určité scény jsou velice dobré, ale kdybychom je vystříhaly, tak dostaneme z 8 dílů jeden suprovej na cca 80%. Šukání, honění to je o hovně, přestavba bráchy na ségru super, ale využito na cca 50%. ///// Další ze seriálů, který dostávají 5 hvězdiček za to, že jsou o cigánech , ale jak je to natočeno nikoho nezajímá. Protože natočeno je to na pyču.

Speciální jednotka (2011)

Jedna hvězdička za velký počet střílení, druhá za to, že tolik nábojů ti borci unesli, jsou to fakt borci. Jinak píčovina. Podruhý se na to nikdy nepodívám.

Predátor: Evoluce (2018)

Dost nesourodá parta nemocných vojáků, která funguje jen tak jakoby. Postav je tolik, že se nestihnou nějak více ukázat, predátorů je najednou víc a jsou větší a někteří hodní či co, no prostě taková tuctovka, která si částečně tropí srandu sama ze sebe.

22. července (2018)

Takže se tady dokonce mažou i komentáře, no moooooc pěkný. :-) Ať žije cenzura.

Black Panther (2018)

Nejslabší Marvelovka. Výrazně tomu pomohlo 3D, ty záběry z letu jsou nádherné. Opět potěšil Stan Lee. Bohužel byl film účelově natočen s černochy pro černochy a s posláním, kterému neuvěří nikdo na světě ani na vteřinu. ***** Kupodivu z toho bude velmi populární dílo mezi rasisty. Negři se mlátí mezi sebou a netahají do toho bílou podřadnou rasu. :-) A když si černoch nasadí masku opice a vydává u toho skřeky, tak teda podle mne, uráží sám sebe a nemůže se pak divit, že je s opicema někdo srovnává. S tím jsou spojený i ty tanečky a "zdobení" pysků apod. Také šíleně působí scéna, kdy jen tak král přijme další výzvu na souboj, aniž by ho k tomu někdo nutil a když prohraje, tak se ostatní hned jen tak podrobí naprostému cizinci s jasnými nepřátelskými úmysly. Proto nikde nefunguje na světě přímo černošský stát, který by byl samostatný a plně funkční.

Ano, šéfová! (2018) (pořad)

Tak hrozný to není, neblázněte. Už jenom že si udělali srandu z původní upoutávky. :-) První díl taková klasika alá Polreich. Zato v druhém dílu se krásně představila Ostrava, tam bych tedy nechtěl skončit bydlet. :-D Po třetím díle jsem upravil ze 3* na 1*. Borec v Motorestu (ten by potřeboval 5*) s nima pěkně vyběhl a když chtěl po tom taliánovi, aby si stoupnul ke grillu, tak utekl jak malej kluk a potom za pár hodin borca z motorestu pomlouval jak chudák. Ty dva ze čtvrtýho dílu budou doufám od vysílání všichni bojkovat, ale češi si nechají klidně srát do rypáka, jak je ti dva pičusové omrdávají a pomlouvají a budou u nich dál v té jejich předražené "restauraci" nechávat svoje prachy, protože jsou přece na Lipně a ať to stojí co to stojí. Osobně pokud se dostanu na Lipno, půjdu si to k nim vychutnat. Udělám velkou objednávku a odejdu od těch hovad bez konzumace a bez zaplacení. Až ve čtvrtém díle talián vzal vařečku do ruky, tři díly za něj vařili různí kuchaři, stejně i tak předvedl takové to správné kulové a během 45 vteřin hotovo. V pátém díle na kameru paní provozní prakticky všechno pochválí a za rohem u Havloidního sluníčkářského prasopsa starosty ji shodí jak největší blbou kundu, která kdy provozovala restauraci. S tímto sráčem si notovali tak, že jsem čekal, že si ho s taliánem zrovna vykouří před kamerou. Jediné pozitivum pátého dílu bylo, že na konci udělili plný počet hvězdiček ženské, která pro restauraci viditelně žije. V posledním šestém díle vzala matka do ruky výrobu bylinkového másla a vypadala u toho jako panna co drží poprvé ocas, hned druhý den si přivezli zase kuchaře ze své restaurace. ***** Více než 6 dílů tohoto pořadu těžko uvidíme. Naštěstí. Zase se totiž ukázalo, že když dva dělají totéž, není to totéž.