Smrt na Nilu (2022)

Podstatně horší zpracování než Vražda v Orient Expresu. Na Gal Gadot se samozřejmě krásně kouká, ale koukat se hodinu už je prostě moc.

Lepší zítřek 3 (1989)

Jenom takový poznatek co jsem koukal na recenze Lepší zítřek 1 a Lepší zítřek 2. Kdyby dnes John Woo prohlásil, že i tahle trojka je jeho dílo, tak 99% recenzentů trojky okamžitě změní hodnocení na 4-5 hvězdiček a změní recenze ve chvalozpěvy na další veledílo Johna Woo.      :-)))))))))))))))

Taxi 5 (2018)

Tak todleto opravdu obrovská tragédie, všichni vzpomínají na předchozí díly, ale předvádějí žumpu humoru.

Taxi 4 (2007)

Lepší než jednička, ale už slabší než nejnadupanější dvojka.

Taxi 3 (2003)

Lepší než jednička, ale už slabší než nejnadupanější dvojka.

Taxi, taxi (2000)

Díval jsem se právě na všechny díly a tenhle je nejnadupanější, jak akční scény tak hlášky.

Taxi (1998)

Koukal jsem teď na všechny díly a musím říct, že jednička vlastně patřila k těm slabším dílům.

Projekt Adam (2022)

Překvapujícně vysokorychlostní akční super podívaná, kdy se ani jednou nepodíváte na hodinky. Netuším opět zdejší hodnocení, ale vzhledem k tomu, že se zde propagují jen ti jedni a ti samí "nejlepší" kritici, tak se ani nedivím. Podívám se určitě znovu a rád na hláškujícího Reynoldse s jeho mladším já Walkerem, který se předvedl naprosto úžasně a má před sebou slibnou budoucnost minimálně dalších pár let.

Děda, postrach rodiny (2020)

Kupodivu jsem se tak dlouho a hodně nenasmál. Děj je přesně dle popisu rodinná komedie. Stačí herci hrají stále skvěle a dětští jim skvěle sekundují.

Chaos (2021)

Celý film drží jen tři hlavní herci, bez nich by to nefungovalo. Teda to málo co fungovat mělo. Hodně pomůže přečíst si obsah, tím se koukání člověku dost zjednoduší.