Temnota (2002)

Slušný ducharský horor, ktorého hlavnou prednosťou je skvelá réžia- krátke strihané zábery, dobré ozvučenie, sekané zábery. Scéna pri okne s dvoma dievčatkami ako zo Shiningu. Prvé 3/4 filmu super aj úplný záver super ale medzi tým je tam hluché miesto!!! 75%

Nepřemožitelné zlo (2005)

Pre mňa kus nuda možno kvôli OTRASNÉMU slovenskému dabingu. Začiatok pomalší všetko vyvrcholí len v poslednej štvrtine filmu a to je myslím si pozde. Hlavná hrdinka si taktiež nezískala moje sympatie. A nakoniec hrozný preklad názvu filmu, absolútne nechápem ako prišli na ten názov!!!

Valkýra (2008)

Je to jediný film s Hitlerom, ktorý som videl, možno preto ma tak zaujal. Nečakal som že vojnový thriller môže byť taký zaujímavý a NAPÍNAVÝ, bez akýchkoľvek hluchých miest. Fascinuje ma to prostredie- všade naokolo hákové kríže , pozdravy "Heil Hitler".... a tak. Pre mňa 90%.

Orphan (2009)

Super thriller s jednou riadne odpornou malou Esther, ktorá mi miestami pripomínala Chuckyho z Detskej hry. Škoda záveru mohol byť trochu pochmúrnejší inak slušné! Po druhom pozretí v kine sa mi to páči ešte viac tak si dávam Sirotu do top 10. 4,5*

Gran Torino (2008)

Clint Eastwood & Jamie Cullum - Gran Torino .... preto 4*

Identita (2003)

Pre mňa veľké prekvapenie. Občas to bola aj zábava napriek tomu že je to thriller ale nezabudnutelné okamihy- "práčovňa" a úplný záver to sú tie pravé okamihy kedy vám behá mráz po chrbte.

Terminator Salvation (2009)

Opäť.... určite by film mal vyššie hodnotenie kebyže sa volá inak. S predchádzajúcimi terminátormi to má len málo spoločného, ale mne sa to rozhodne páčilo.

Stáhni mě do pekla (2009)

Horor, komédia- táto kombinácia mi nikdy nesedela a preto je pre mňa nepochopitelné, prečo režiséri spájajú tieto dva žánre. Ale ako horor miestami veľmi zaujímavé !!! (komediálnych úsekov je tam len pár, ale aj tak mi vadili!)

Temné patro (2008)

Kopírovanie silent hillu so 100 krát horšími efektami a hereckými výkonmi. Jediné plus je temné prostredie ktoré sa priblížilo aspoň kus silent hillu. A skupina LORDI :D to akože neviem čo malo byť :D

Earth (2007) (TV film)

Po prvom pozretí jasných 5* po druhom dobré 4*. Je to pekný dokument, ktorý treba pozrieť len raz !