Magnolia (1999)

Popravdě moc nevím, co si o tom mám myslet. Scénář perfektní, režie taky, ale člověk by čekal, že ta ukrutná stopáž k něčemu povede. Místo toho konec vyšumí do ztracena. Čekal jsem, až mě přepadnou nějaké emoce, leč marně. Velký plus má u mě film za nejlepší déšť žab, co jsem ve filmu viděl.

Souboj Titánů (2010)

Parodie na starou klasiku. Naprosto překroucený a nesouvislý příběh, který nemá hlavu ani patu. Ještě že to zachraňuje velmi svůdná Gemma.

Muž ve stínu (2010)

Parádní film a Polanski stále umí. Souhlasím s parádními hereckými výkony a se sice zvláštní, ale velmi působivou hudbou. Do toho je ještě zamíchána zajímavá, napínavá a chytrá zápletka. Supr PS: Obrovskou výtku mám vůči titulkům, které byly katastrofální.

Kuky se vrací (2010)

Hezký dětský příběh někdy ne až tak úplně pro děti. Vizuál naprosto geniální, některé postavičky úžasné a dabing jakbysmet.

StreetDance 3D (2010) odpad!

A to mě streetdance docela zajímá a baví! Ale ještě se mi nestalo, že bych v kině nevydrel ani 20 minut.

Kick-Ass (2010)

V podstatě nemám výtky. Teenagerovská komedie rychle a plynule přeroste v parádní akční nářez a prolínání těchto dvou rovin je nenásilné a naprosto přirozené. Barevná stylizace je skvělá a dodává filmu správný komiksový nádech. Kam se hrabe Spiderman, x-men, superman a jiné komiksové adaptace. Právě tohle mělo ten správný říz. U žádného jiného filmu nebudete mít větší chuť stát se superhrdinou, než právě po tomhle. BRAVO!

Zombieland (2009)

Naprosto cool vizuál. Proč jsem tak dlouho váhal? Ten film je nářez.

Góóól! III. (2009)

Absolutně ničím nenavazuje na předchozí díly, a kdo čeká, že se dozví osud Santiaga Munéze, čeká marně. Jediným pozitivem filmu, jsou záběry z Mistrovství světa v Německu.

Prokletý ostrov (2010)

Parádní atmosférický oldschool. Mix asi tří žánrů, který funguje brilantně. Film založený na atmosféře a výborných hereckých výkonech.