500 dní se Summer (2009)

Svěží, zajímavě natočený film s velmi sympatickým obsazením v hlavních rolích. Co víc si přát

Sex Drive (2008)

Ámišové byli docela vtipní

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Nevím za co tomu někteří lidé dávají tolik hvězdiček. Naprosto přestřelená ujetá parodie na x-men. Scénář tragický, bojové scény nic moc a hudba taky velmi suchá. Film zachraňuje snad jen Gambit, který prostě nemůže být nikomu nesympatický.

Univerzální uklízečka (2005)

Hezká anglická komedie, která krásně vystihuje atmosféru malé vesničky. A scéna, kde Atkinson recituje Šalamounovu píseň je přímo magická.

Piráti na vlnách (2009)

I když ve filmu o nic moc nejde, tak ani na chvíli nenudí a skvěle pobaví. Je to parádní oddechovka pro všechny generace. Skvělý konec je jen třešničkou na dortu. Bohužel 5* dát nemůžu protože pro mě je stále lepší Láska nebeská :)

Terkel má problém (2004) odpad!

Animace, scénář, rádoby vtipné hlášky. Ani ta sprostá slova nejsou vtipná. Jedním slovem: Tragédie

Spláchnutej (2006)

Naprosto suprová pohádka se spoustou absurdních gagů a narážek, při kterých mě neminuly výbuchy smíchu.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Výbuchy, střelba, sekání hlav a přemety obřích robotů. To všechno jde Bayovi náramně. Bohužel těch scén bylo v tomto filmu přespříliš a vše bylo na úkor děje. Pro fanoušky čisté řežby nelze nedoporučit. Pro lidi co si více potrpí na děj to zřejmě bude průměrná zábava.

12 opic (1995)

Můj oblíbený žánr dotažený k dokonalosti. Nejhlouběji se klaním vynikajícímu Pittovi, jehož výkon byl prostě brilantní. Gilliam vytvořil parádní atmosféru a dokonce donutil diváka se vcítit do kůže člověka s psychickými poruchami. Jednoznačně 5*

Tip a Tap (1971) (seriál)

Dobrou noc strýčku Fido! LEGENDARY