Nezvratný osud 3 (2006)

Po vynikající jedničce a slušné dvojce je tohle propad...Že by "Nezvratný osud" většiny pokračování? SAW může být příkladem...

Charlotte Gray (2001)

Líbilo se mi to o půl hvězdičky víc, než trochu neuvěřitelná Černá kniha.

Černá kniha (2006)

Spíše ***1/2. Vcelku zajímavé představení nizozemského odboje, jenom se mi tak zdálo, že hlavní hrdinka byla trochu moc velká klikařka. Charlotte Grey z Francie mne nadchlo trochu víc.

Fotbalové opojení (1997)

Hodně pohodovej film o tom, že pro chlapy je spousta věcí minimálně stejně důležitá, jako fungující rodina. Hlavní dvojice nesmírně sympatická, hlavně na konci to paní učitelce v puntíkatejch šatečkách moooc slušelo.

Horem pádem (2004)

Sice se už trošku začala projevovat slábnoucí Hřebejkova invence, ale pořád ještě jde o kvalitní film. Scénka s čajem do vězení je super.

Nadaný žák (1998)

Bavilo mě to o něco míň než Stůj při mně, ale i tak to byl koncert McKellena i Renfra.

Knoflíková válka (1962)

Viděl jsem to už hrozně dávno, ale moc se mi to líbilo. Byl jsem v tý době asi ve věku hrdinů filmu a na základce jsme to svýho času furt řešili. Knížka je nicméně taky super, zato ten remake nestojí za nic. Docela by mě zajímalo, co bych na to řekl teď.

Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (2007) (pořad)

No teda, takhle blbě udělat dokument...Ona i ta knížka je divná. Autoři chodí, ptají se lidí na nesmysly a nakonec se stejně dovíte, že se ta vesnice jmenuje podle někoho se šíleným jménem.

Štíty království českého (2008) (seriál)

Jako fanda hradů a památek vůbec musím říct, že mě ten seriálek hodně bavil a dostalo se mi i poučení. Po panu profesorovi zbyla důstojná památka.