Nesnesitelná lehkost bytí (1988)

Mně se to jako příběh dost líbilo, ale úplně nesouhlasím s tím, jak se tvůrci vypořádali s českými reáliemi. A hlavní hrdina vypadá tak moc nečesky, že už by tam mohli obsadit rovnou černocha nebo Japonce.

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Po prvním díle...Mám z toho pocit nevtíravosti, Dvořák s Trojanem mi sedí víceméně ve všem a kostel v Podlažicích je skvost.

Lola běží o život (1998)

Ten nápad s hraním si s možnostmi "co by se stalo, kdyby se stalo" se mi moc líbil a na Lolu jsem si vzpomněl při sledování Osudového doteku.

Metro (2004)

Tohle bylo tak debilní, že debilnější už jsou snad jenom Krysy 1 a 2. Tu jednu hvězdu dávám za poslední scénu a proto, že když byla Franka Potente ještě hezká Lola, tak se mi líbilo, jak běžela o život.

Kalamita (1980)

Konečně jsem se k tomuto filmu dostal a musím říci, že byl o něčem úplně jiném, než jsem si myslel. Čekal jsem od Chytilové jakési podobenství ala Vlčí bouda, ale k svému milému překvapení jsem dostal úplně normální, civilní film, kde se lidi chovají až nepřirozeně přirozeně.

Sexmise (1983)

Někdo na gymplu mě na to vytáhl, myslel jsem, že ho zabiju. Jeden z asi dvou nebo tří filmů, u nichž jsem měl chuť opustit biograf dlouho před koncem a měl jsem to udělat.

Vabank (1981)

Pamatuji si to jako polskou krimikomedii s nečekaným drajvem. Ale zapomněl jsem detaily, tak bych si dal repete...

Kingsajz (1987)

Za návštěvu opěvované Sexmise jsem si nadával asi 15 let. Tohle jsem viděl v TV kdysi dávno a skvěle se bavil.

Pretty Woman (1990)

Nic proti, některé jako "romantické" filmy mám i docela rád (Báječný den, Podnikavá dívka), ale tohle fakt nešlo.

Kruh 2 (2005)

Kam se poděla atmosféra z jedničky?