Malý televizní kabaret (1977) (pořad)

Takhle má vypadat inteligentní zábavný pořad pro děti. Kabaret jsem miloval a některé scénky, písničky a postavy z něj doslova zlidověly.

Iron Maiden: Rock in Rio (2002) (koncert)

Velká lítost že jsem nemohl být u toho. Koncert fenomenální a je tu dobře vidět (slyšet) že Bruce Dickinson je prostě Iron Maiden a Iron Maiden jsou Bruce Dickinson. Např. písnička The Clansman, napsaná původně pro Blaze Baileyho, je sice skvělá, ale teprve až když ji zpívá Dickinson, tak z ní opravdu mrazí. DVD je supr, bohužel audio CD podoba je mizerná, protože je do ní uměle naroubovaný zpěv publika tak, že to tahá za uši :(

Skleněné peklo (1974)

Nejlepší katastrofický film, téměř bez chyb.

Medvěd (1988)

No v kině mě to dojalo a pak už jsem na to nikdy nekoukal, poáč jsem si pamatoval že je to smutný.

Armáda temnot (1992)

Ash je prostě frajer, jeden z největších filmových borců které kdy hostilo plátno nebo obrazovka. První film s Brucem, který jsem viděl a hned mě naprosto očaroval. Je doslova nabitý hláškami a nápady a má i výborný, trochu naivní český dabing. Taky VYNIKAJÍCÍ kameru a dobrou hudbu. Scéna kdy vejtaha Ash jde na hřbitov pro Necronomicon je prostě geniální. "Řekl jsi při tom ta slova?" - "Jo, v podstatě jsem je řek" :) Opomíjení Bruce Campbella filmovými tvůrci a studii v jeho nejlepších letech je jeden z nejvíc promrhaných talentů a obrovská škoda.

Matrix (1999)

Je jenom jeden jediný Matrix. Všechny pokusy o pokračování je potřeba ignorovat. Tenhle film je dokonalý ve všech aspektech, prostě jsem nenašel chybu. Mělo zůstat jen u něj.

Hvězdná pěchota (1997)

StarCraft na plátně. Výborné triky, špičkový soundtrack, nicmoc scénář a herci. Nicméně já ten film miluju. A nechápu, proč oficiální text distributora je spoiler :-/ BTW v nesestříhané verzi Zander Carmen přefikne, což si v kinoverzi divák může pouze domýšlet.

Pes Poldík (1982) (seriál)

Celkem 26 epizod. V 80. letech šlo v pásmu Magion. Pokud mě paměť neklame, český dabing mluvil Viktor Preiss.