Vstupenka do francouzského podsvětí (2010) (TV film)

Rozhodně zajímavej dokument, kterej stojí za to vidět, když se na něj narazí v tv apod. Souhlasím s komentama: Nechápu čemu tahle medializace slouží...když se na to normální člověk kouká, tak může být jen nasr***j, co tam dělaj a co si dovolej. Jednu hvězdu navíc přidávám za kameramana/dokumentaristu, kterej musí mít ale koule, když tohle všechno podstoupil.

Partička (2011) (pořad)

Celkem to ujde a občas se i dobře pobavím. Bohužel ale onu srandu z 90% obstarávají Chmela a Sokol...Genzer se Suchánkem pro mě velká slabota a šli by lehce nahradit (o dost lepšíma komikama). Jsou pořád zaseknuty v Tele Tele a je to dost znát, což se sem úplně nehodí. Takže vyměnit je dva a hlavně v prví řadě buď neukazovat, nebo taky vyměnit Dangla..Nebo ať se aspoň pořád tak blbě netlemí a zavře u toho hubu :D

Podraz (1973)

Skvělej film po všech stránkách! A děj?Jak může být fakt super příběh ještě lepším díky závěru. Taková starší verze Ocean's Eleven, ale ne o nic horší, spíš naopak.

Nesmiřitelní (1992)

Hodně dlouho jsem váhal s celkovým hodnocením, kdy už sem o dost horším filmům kvůli apoň nějakým světlejším místúm dal o nějakou tu hvězdu víc a vyšplhaly se na celkové tři hvězdy. Zde jsem upřímně váhal chvílemi mezi 1 a 2, ale asi by mi to nepřišlo fér a svědomí mi to nepovolilo. Divokej západ byl bez pochyby krutej a apoň to je ve filmu ukázaný, že byl ale až takovej absurdní, jako v tomhle případě, to se mi nezdá. Příběh a Eastwood pro mě největším zklamáním, přes co jsem prostě nemohl jen tak přejít. Freeman a Hackman to zas trochu vynahradili, hereckými výkony, ne postavami, ale ne dostatečně...3 z 5 tady, ale spíš možná 4 z 10 jinak.

Brak (2002)

Je to vtipný, jednoduchý, ale pritom ne hloupy, dobre herecky obsazeny a i odehrany! Rozhodne mi to nepride jak nejaka trapne poskladana snaha o neco...V ty souvislosti celkem nechapu vetsinu komentaru. Ale kazdej podle svyho uvazeni, do odpadu bych to vedle jinejch ceskejch perel rozhodne nedaval

Cesta draka (1972)

Bruce, snad i Chuck, bitky-ok, proto sem na to i koukal a to taky nezklamalo. Zbytek už ale horsi, vcetne celyho pribehu. Takze ***** a *=vysledny ***, ale znova uz to videt snad nemusim.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Ja vim, ze se v podobnych zanrech nema hledat moc realita, ale co je moc, to je moc...Aspon trochu by ji tam mohlo byt a mozna i byla, do urcity faze filmu, ale pak se takovym nesmyslem uplne vytratila! Nebyt toho zaveru, tak je to hodne slusny vyvrcholeni serie, ktera byla na zacatku nejaka a pak se z ni stala uplne jina. Od aut az po loupez ve stylu Ocean's Eleven ale na ne jeste hoodne nemela) je podle me slusny vyvrcholeni.Ale co to melo sakra znamenat s tim trezorem?! Skoda no,velka..ale bavil sem se aspon. Jinak Dwayne=1,ten tam nebyt,tak je celkovy hodnoceni jeste o kus slabsi.

Tenkrát na Západě (1968)

Asi netřeba nic dodávat. Western westernů, který je třeba vidět, než o něm jen číst! Takhle nějak věřím, že to mohlo tenkrát vypadat...

Pacifik (2010) (seriál)

Bratrstvo neohrožených - *****..Pacifik- ***...Možná videt ty serály opačne,bude to jinak,ale takhle zustava hodoceni na trech.Neni to rozhodne spatnej serial,libil se mi celkove,ale dily byly nekdy dost nevyvazeny.Celej dej serialu byl pojat zvlastne a nekdy i tak nahrane.Rozdíl v hodnoceni je,ze co chybelo pacifiku do bratrstva,se u me promitlo v jiz zminenejch dvou hvezdach.Ale kazdopadne stoji za videni pro fandy tohodle zanru!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Před samotným filmem jsem si dal osobní tip, na 4 hvězdy. Výsledný tři nejsou myšlený až takovým zklamáním, ale pravda je, že sem čekal něco jinýho..Něco víc.Cesta až sem byla dlouhá, ale výsledná radost po výhře naprosto běžná..Jako by se jednalo o film uprostřed série. To i vítězství ve famfrpále oslavovali víc:) Asi bych osobně ubral klidně z efektů, který byly zas na druhou naprosto super, a přidal víc na prožívání a výkonu herců.Poslední scéna po 19 letech-ok beru,musela být už i podle knížky..Ale!! To snad v Anglii jdou pozadu? Co to bylo za účesy, co měly Hermiona s Ginny na hlavě? To se nosilo, ale PŘED 19 lety, ne za 19 let..