Annie Hallová (1977)

skeč ve kterém allen rozkýchne kokain všude kolem sebe se mi zapíše hodně hluboko :) skutečně skvělý film. trpký, až smutně pravdivý, ale podaný s takovou dávkou sebeironie a nadhledu jako málokterý jiný. 90%

Lola běží o život (1998)

místy naprosto zběsilé tempo, které mám u filmů tak rád, převážlo slabosti scénáře. nemít v roce 1998 mobil je trochu moc:) jinak každá ze tří linií má něco do sebe a film tak uplyne opravdu rychle. na konci sem měl velmi příjmený pocit a to hovoří za sebe 90%

Klub rváčů (1999)

nápad se cení, provedení taky, ale jako by tomu něcp chybělo. cosi, takovej ten faktor x, kterej by z toho udělal záležitost nejvyšší úrovně... 80%

Star Wreck: In the Pirkinning (2005)

Kdyby to bylo trochu líp zahrané... já sice chápu, že je to amatérské, ale i tak... jinak po stránce trikové to skoro nemělo chybu. 70% p.s. Proč ještě nikoho ve StarTreku nenapadlo střílet v torpédech pivo?:))

Copak není moucha mojí sestrou? (2005)

tento animovaný počin by mohl mít víc do sebe, kdyby se tolik nezapatlal o klišé moralit. Takže potkáme prostituci proti čisté lásce, silné křesťanské motivy a válku... škoda, po stránce technické docela sympatické. 60%

Smrt v klášteře (2002) (TV film)

Na páteční noc příjemné. Já mám vůbec filmy s Holmesem docela rád. A tady sice nebyla k mání převratná zápletka, ani vizuální podívaná, ale i tak to mělo co nabídnoutí. 70%

Experti (2006)

film skončil a já zjistil, že to ani tolik nebolelo, nebo alespoň mnohem méně než panic je nanic... působilo to docela filmovým dojmem, ale bohužel jen dojmem, nikoliv jako film. 25%

Děkujeme, že kouříte (2005)

Povrchní, nedotažené a bez výraznější zápletky. Na zárodek konfliktu musíme čekat dobře jednu hodinu a když už poté dojde k nějakému tomu zvratu, děje se tak nějak mechanicky, bez emocí, prostě se to jen děje. Plusem sou docela roztomile cynické vtípky, ale jinak nic extra. 60%

Má je pomsta (2002)

Až příliš absurdní příběh, který jakoby z oka vypadl antické tragédii, kde v průběhu a na konci každý z hrdinů umírá velmi nehezkou a bolestivou smrtí. Velkým plusem je však onen nadhled se kterým je tak činěno. Díky tomu se z filmu stává velmi morbidní podívaná plná krve násilí a černého humoru, která velmi dobře funguje. 80%

Incident (2002)

Tenhle film si nechtěl vybrat čím bude, takže zůstal tak nějak na půli cesty mezi psychothrillerem, akčním filmem a rodinným dramatem. A ze všech tří si nakonec vybral to horší. A mě zoufale nudil. Já mu víc jak dvě hvězdy dát nemůžu. 40%