Klub poslední naděje (2013)

Pořád trochu váhám s hodnocením, ale v jednom jsem si jistý - už dlouho jsem neviděl film, ve kterém by podali všichni hlavní herci tak precizní výkon. Jennifer moc nemusím, ale tady zahrála opravdu skvěle. Jared mi taky moc nesedí, ale tohle je nejspíš jeho životka. A Matthew? Celý Hollywood opěvuje jeho comeback, ale on byl vždycky dobrej a zde to jenom potvrzuje. Tito 3 rozehráli herecký gala koncert a musím smeknout svůj pomyslný klobouk, poklonit se a poděkovat. Protože nikdy bych nevěřil, že si oblíbím charaktery zahrané Miss Afleck a Mr. nebo Mrs.? Leto (vždycky byl tak trochu žena) a ještě k tomu v jednom filmu :-)

Divočina (2014)

Překvapivě mě to bavilo. Reese je velmi schopná herečka a tohle jí sedlo. Sice jsem se neubránil srovnáváni s "Into the Wild", kde Emile předvedl přece jen "o něco" lepší výkon a celkově to byl "o něco" lepší film. Ale tahle ženská verze je také dobrá a určitě Vás donutí se zamyslet nad určitými věcmi. Za mě palec nahoru.

Noc hrůzy (2011)

Jo dobrý. Já to všechno chápu - sranda, oddych, pohodička, relax ... Cože? Jo sranda - aha, tak proto jsem se moc nebavil. Podle mě to bylo slabý. Colin a David ale super :)

The Captive (2014)

Já jsem teda hodně trpěl a musel jsem přetáčet - vlastně ani nevím, jestli jsem to dokoukal. Strašný ... raději nehodnotit.

The Gambler (2014)

Dobrej počin, ale tak trochu zbytečnej počin. Nemůžu se zbavit dojmu, že je to prostě jen navoněná reklama na cosi, co stejně nikomu nechutná, ale koupit si to prostě musíme, protože to je IN.

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

z počátku jsem sledoval každý díl, potom jsem už pomalu sledoval jenom zpomalené záběry, jak běhaj a nakonec už mě nebavilo ani to. Ale v jednoduchosti je síla a krása :)

Knight Rider (1982) (seriál)

Kdo tehdy nechtěl Kitta řídit, tak jakoby nebyl. A kdo mu nedržel palce, když se na scéně objevilo jeho zlé dvojče, tak lže :)

Zpátky ve hře (2012)

Taková pěkná moderní pohádka. Moc Amy nemusím, ale tady mi opravdu nevadila. A i když Eastwood už několik let hraje pořád ty stejné role, tak ale já ho tak mám rád. Takže pohoda, klídek a doutníček :)

Svět podle Prota (2001)

Až o 14 let později jsem schopen opravdu docenit tento silný příběh a prožít ho tak, jak (zřejmě) Iain Softley zamýšlel. Neskutečný nářez.