Piraňa 3DD (2012)

Zajímá mě, jak tohle někdo mohl dovolit natočit a pak to ještě strkat do kin :-))

I Melt with You (2011)

Je to sonda do vaší mysli. Hodně drsné, hodně depresivní, hodně emotivní, hodně všeho ... Konec trochu předvídatelný, ale i tak celkem parádní jízda. Není to film pro každého. Hudba výborná, herci vynikající a nad tím vším stojí Thomas Jane. Něco mezi 70% - 75%

Pařmeni (2011)

Pravda, většina skvělých vtipů už byla použita v traileru, ale nic nemění na tom, že je to jedna z nejlepších komedií tohoto typu, za poslední 2 roky. Takže palec nahoru.

Ghost Rider 2 (2011)

Prvních 5 minut bylo dobrých - Idris válí. Ale u toho zbytku jsem nevěděl, jestli mám brečet nebo se smát. Takhle zazdít a doslova posrat film jsem už hodně dlouho neviděl ...

Cesta do Ameriky (1988)

nesmrtelné. I na konci roku 2022 to stále funguje.

Jump street 21 (2012)

Asi jsem koukal na něco jinýho, protože nechápu tak vysoké hodnocení. Ani vtipné, ani super a vlastně ani cool. Jednou jsem se opravdu zasmál, a to je sakra málo. Vizuálně dobrý, proto za mě 35 - 40 %

Muž na hraně (2012)

Za první půlku a za Genesis. Jinak teda hlavně konec byl jeden velký patos.

Fatální instinkt (1993)

Když jsem na to koukal jako 11 letý chlapec, tak jsem tomu moc nerozuměl. Když jsem na to koukal jako 17 letý hoch, tak se mi to líbílo no a když se na to podívám jako skoro 30 letý chlap, tak to zase tak vtipné není ... celkově 60%

Muži v naději (2011)

Řekl bych - nejlepší film Jiřího Vejdělka. Příjemné překvapení - a proč tak velké hodnocení? Protože jsem si představoval, jestli by takovýto film mohl uspět i v USA a přišel jsem na to, že pokud by se film točil v Hollywoodu s tamními herci, vypadal by úplně stejně a já bych si ho užil taky úplně stejně. Prostě abych to shrnul - dobrý film, který nezapadá do českého klišé a konečně něco od Vejdělka, co není trapný.