Warrior (2011)

Čo skrotí neskrotného zúriaceho býka, ktorý ani po toľkých rokoch nevie nikomu odpustiť a žije iba v samote, ktorá mu nedovolí odpútať sa od hnevu ? Bratská láska. Najväčšie prekvapenie roka!

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Páčilo sa mi to viac ako jednotka, hlavne ten záver bol naozaj dobrý. Výborný R.Downey Jr. a Jude Law tiež. Niet čo dodať, čakám minimálne na ešte jeden diel.

Tahle země není pro starý (2007)

Film bratov Coenových ma dostal a bol som v nemom úžase. Skvelý thriller so zabijakom Bardemom bez zábran, ktorý vždy dostane čo chce. Báječná atmosféra, pri ktorej Vás nemôže tento film nudiť.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Piráti sa naozaj plavia čím ďalej tým viac na vlnách podivna, aj keď musím uznať, že to nebolo až také zlé ako diel predtým, ale omnoho slabšie ako skvelá jednotka, po ktorej som mal sánku dolu vďaka jej originalite. Smejem sa na tom čím ďalej tým menej a nezachráni to ani Jack Sparrow, strašne mi tu chýbala Keira a Orlando, pekná Penelope Cruz tomu síce dáva istý náboj z minulých dielov, ale márna snaha.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Nečítal som ani jednu knihu, ale určite si ich kúpim v budúcnosti všetky, minimalne si ich nechám ako vzácny dar pre moje deti, lebo séria Harry Potter je naozaj neobyčajný fenomén. S filmovým Harrym som bol od úplného začiatku a ako jeho rovesník som si naozaj naplno užil všetky časti. Tá posledná naozaj potvrdila stúpajúcu kvalitu celej série a naplno som si ju musel vychutnať v kine. Už sa vidím o takých 15 rokov neskôr ako si budem púšťať trojicu Harryho, Harmionu a Rona a spomínať na moje detstvo a staré zlaté časy.

Zakázaná zóna (2010)

Nečakajte od toho žiaden War Of The Worlds, ale napriek tomu sa to oplatí pozrieť. Snímok v decentnom obale, ktorý nedovolí, aby čo len jedna minúta neponúkla 100%-tnú kvalitu. Niečo mi hovorí, že o mene Gareth Edwards ešte budeme počuť.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Keby tento snímok vznikol niekedy v polovici 90. rokoch, tak by z toho bol nepochybne kultový film. Takto to len zapadne prachom ako film, v ktorom sa objavil Tom Cruise a Cameron Diaz, aj keď to je stále dobré.

Expendables: Postradatelní (2010)

Come On! Sly mi splnil detský sen a riadne to nakopol. Bál som sa ako to dopadne, ale nakoniec to nebola až taká tragédia.

Potomci lidí (2006)

Skvelá akcia od začiatku až do konca. Scény na jeden záber nemajú chybu. Desivá budúcnosť, ktorá možno nie je až tak nereálna, o to viac na zamyslenie.