Geniální přítelkyně (2018) (seriál)

Krásně jednoduché, něčím připomínající časy mého dětství, kdy nebylo nic, ale stálo to za to...

Binec, který po tobě zůstává (2020) (seriál)

Není to zlé, ale na španělské seriálové ikony to nestačí. Pako, dálkový řidič, Curro Jimenez a naprosto na špici všeho neuvěřitelně mrtvá Nairobi, to jsou hvězdy nebe...tohle je jen lampa u benzínky na vesnici u brna

Božena (2021) (seriál)

Pro mě odpad jak vyšitej. Jen za sympatickou Kameníkovou v prvním díle ho nedám, ale národní umělkyně Áňa Ptačí ksicht by si ho za tu svou půlku zasloužila desetkrát. Jestli je toto cesta, kterou se ČT hodlá vydat, tak to rovnou zavřeme, protože przněním a dehonestací národních ikon, vydávanými za novátorský pohled a mladistvé pojetí, jsme za chvíli na kolenou a budou se nám smát i Ukroši.

Volyň (2016)

Ukrajina, sračky, špína, a v ní svině z Ukraine... nesnáším ten odpad odjakživa, po shlédnutí tohoto filmu jsem je začal nenávidět

Nepohádky (2018) (seriál)

Miluju pohádky, miluju strašidelný příběhy a strašidelný pohádky miluju ze všeho nejvíc...Seriál je, jako nakonec v poslední době úplně všechno, nezdravě korektní, debilita vyrovnávačů křivdiček ublížených zmrdů ale právě tady nedokázala posrat děj natolik, aby to pořád nebyla skvělá a zábavná podívaná

Planeta nezadaných 2 (2018)

Proti jedničce znatelný pokles kvality příběhu i provedení, ale stále lepší, než obdobné české komedie

Místnost sebevrahů. Hater (2020)

Jak snadná je manipulace, o které nevíte, a jak opojná je, když jí pácháte...Tohle je bohužel větší mor dneška, než nějaký čínský svinstvo

Planeta nezadaných (2016)

Vtipné, zábavné, romantické...po roce karantény nejlepší film na večer

Wonder Woman 1984 (2020) odpad!

totální shit na entou...bohužel se tím zase potvrzuje moje přesvědčení, že ženské filmy točit neumí